РокерША• 01 декабря в 12:02
Яку варену ковбасу можна в салат Олів´є, так щоб не тверда була?
Чогось останнім часом тільки тверда ковбаса трапляється. Зазвичай додаю сосиски індикпол або варене курфіле, але обидва варіанти трохи набридли. З вареною яловичиною смачно, але я її ніколи сама не варила, боюсь, що буде жорстка. До того ж не знаю, яку частину корови додавали в салат, який сподобався. Те м´ясо тануло в роті, навіть жувати не треба.
Яжбоматусяблін• 01 декабря в 12:08
По моему опыту в говядине мягкая часть та, что с крупными волокнами.
А варенку я стараюсь покупать Алан или укпромпостач. Вторая не такая розовая, и не такая красивая в срезе, но скорее всего более натуральная. Правда не знаю, подойдет ли цена, 400+ за кг 🤦🏽♀️
Есть еще в Сильпо телячья. Она часто на акции. Там цена «по божески». И она мягкая.
РокерША
• 01 декабря в 12:18
Ответ дляЯжбоматусяблін
Дякую! 🌹 Спробую телячу, або яловичину. У мене рука не піднімається купувати ковбасу по 400+ грн))
РокерША
• 01 декабря в 12:19
Ответ дляПатика-мотика
Забіяка Вершкова.
Або відіаоюю свинину
Не куштувала з свининою, дякую за ідею! 🌹
РокерША
• 01 декабря в 12:22
Ответ дляПасхальний тролік
Алан СпецЦех беру Докторскую, мне в самый раз.
Дякую! 🌹
Пригощаю кашею• 01 декабря в 12:29
Кременчук Докторська, беру лише таку, вона не дешева. Правда давно не брала, може вже не така, як раніше
СамавиховуюКота• 01 декабря в 12:35
Лікарська або теляча козацька ферма, але в вас такої може і нема, це місцева. Вона краща ніж Алан
СамавиховуюКота• 01 декабря в 12:36
Ответ дляРокерША
Смачно зі свининою. Ще з сердцем смачно
Чтооооооооооо?• 01 декабря в 12:37
Ответ дляПасхальний тролік
Я специально брала спец цех и обычную докторскую алан, ну блин одинаковые на вкус, как с одного конвейера.
Дама-мадама• 01 декабря в 12:41
Робила якось з язиком, мені не сподобалось, із м´ясом смачніше, зазвичай беру свинину.
Секс-Бомба• 01 декабря в 16:27
Ответ дляРокерША
Дякую! 🌹
У вас есть Петриковка в городе? Беру там Магрок, она идеальная. Все аланы и тд мне тоже жесткие
РокерША
• 02 декабря в 23:45
Ответ дляСекс-Бомба
Не знаю, я не так багато пересуваюсь містом. Оця теляча, що раніше порекомендували, м´яка, як я хотіла. Але спробую ще лікарську цього ж виробника.
РокерША
• 02 декабря в 23:46
Ответ дляПригощаю кашею
Колись купувала для салату, але потім вона стала тверда. Не купую вже років 5, мабуть.
РокерША
• 02 декабря в 23:47
Ответ дляНіколь22
Добавляю запечене куряче філе
Самі запікаєте?
РокерША
• 02 декабря в 23:47
Ответ дляСамавиховуюКота
Козацька ферма не зустрічала
Секс-Бомба• 02 декабря в 23:48
Ответ дляРокерША
Честно сказать, самобранка очень третьесортный производитель. Ну, это как на любителя, понятно
РокерША
• 02 декабря в 23:48
Ответ дляДама-мадама
Можна купити вже запечене м´ясо.
Можна, але це надто дорого і немає гарантії, що те м´ясо смачне й м´яке.
РокерША
• 02 декабря в 23:49
Ответ дляДама-мадама
Спробую зі свининою. Поки що з ковбасою зробили, нормально. Дякую!
РокерША
• 02 декабря в 23:50
Ответ дляСтефанія
У яловичині ошийок мʼякий.
На Різдво спробую з яловичим ошийком. Дякую! 🌹
СамавиховуюКота• 03 декабря в 00:19
Ответ дляРокерША
Козацька ферма не зустрічала
Це запорізька, я тому і написала, що вона є не скрізь. Але це сама смачна ковбаса з усіх і єдина, на яких мене немає алергічної висипки
СамавиховуюКота• 03 декабря в 00:19
Ответ дляРокерША
Спробуйте з сердцем ще, це дуже смачно.
РокерША
• 03 декабря в 19:06
Ответ дляСамавиховуюКота
Спробуйте з сердцем ще, це дуже смачно.
Дякую! 🌹