Тролю як можу• 31 декабря 2023
Тема НЕ позитивна
Мені 40 років. А я неначе не жила. Весь цей час просто якась дурна постійна боротьба за виживання. Неначе очі відкрилися. Чому раділа? Житла не заробила. Відносин , сімї немає. Грошей не немає.
А, діти. Діти є. Все , час , здоров´я ( на яке постійно забиваю) , гроші. Все йшло на дітей. Тільки щось трішки з´являється для мене - діти або хворіють, або ще щось у них. І все. Знову мама в прольоті.
Де в цьому всьому Я?????
Я не маю вже навіть мрій для себе. Я не знаю хто я поза роботою і дітьми.
Ще недавно неначе мала цілі. Була щаслива. Нічого, головне що ми є одне в одного.Але ось декілька тижнів тому стала вранці, дивлюся в дивлюся в дзеркало. А там незнайома доросла жінка. З потухшими очима, зморшками, сивими волосинами і абсолютно без бажань і мрій.
Де в цьому всьому Я?????
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляovca
Спробуйте звернутись до місцевого депутата, вони надають допомогу (продуктові набори тощо)
Спробуйте делегувати якісь функції батьку дітей, він також має приймати участь в вихованні
У мене не про гроші тема. Про не вірно розставлені пріоритети, про дурне нікому не потрібне жертовність. І про втрату себе як людини.
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
От... Ви вже налаштовані навіть у цій відповіді що ви якась не така. Я Вам на повному серйозі написала, що можна плюси також завжди побачити
Я зараз з сестрою вирішила чедендж один пройти. Там селфі щоранку потрібно робити. Я не можу дивитися на ті фото(((
Там жіночка років 50
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Да, это участь матерей -одиночек.
Сначала жизнь намного тяжелее, чем у благополучно замужних женщин. Потом одинокая старость. И пожалеть некому, и справедливости нет.
Та да( але кажуть що зажралась
Мира всем• 31 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
або ви нас або вас розводять. у мене в ковід свекруха була в реанімації - люди машини продавали щоб з цього відділення витягнути рідних, я ж гарячу лінію щоденно набирала і на все що не по закону жалілася, свекрусі безкоштовно робили ті дорогущі уколи, просили щоб я не жалілася більше.
у вас емпатії нуль, головне розказати яка ви молодець що вибили безкоштовне мрт
Швендяю містами• 31 декабря 2023
Автор, я так розумію вас і ваш стан… Мені 43. В дитини інвалідність. Живу від обстеження, до обстеження, від операції до операції. Лише за минулий рік їх було 3((( Щорічний МРТ контроль. Платний. Потрібен з контрастом і під наркозом. Це теж платно. Давно забила на себе. Нічого не хочу. Нічого не відчуваю. Ні у що не вірю…
Мира всем• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Для чого ваш коментар?
люди так самостверджуються, що вони зробили правильний вибір в свій час, на вас ім начхати, кажу ж у багатьох емпатії взагалі немає
Ответ дляМира всем
люди пишуть так, щоб було зрозуміло покроково що робити, а не в пусту теревенити, щоб хоч хтось звернув увагу (на вас)
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Для чого ваш коментар?
Ну, Ви ж ноете як Вам погано і діти забирають Ваші ресурси. Питається , невже з першої дитини нічого не дошло?
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ну от ви написали. і? Що це змінило?
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Да при чому тут ’люди так самостверджуються’? В чому самоствердження?
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Ну от ви написали. і? Що це змінило?
Я те ж саме адресує Вам : Ну от ви написали. і? Що це змінило?
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
Цікаво чим може допомогти ’ не треба було друге народжувати’
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляШвендяю містами
Співчуваю ((( і якщо чесно не знаю навіть що сказати. Бо знаю такий стан і оті всі ’ все буде добре і ТД’ воно тільки дратує
Хай в новому році буде хоч трішки дива для вас🙏🙏🙏🙏
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Удалено администрацией...
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Та да) ну якщо більше нема в них за рахунок чого отримати важкість свою, то хай буде. Мені не убуде. А інтернет все стерпить.
Ну от я розумію що я в певний момент не той вибір зробила . І що? Що це вже зараз змінить? Нічого. Вже потрібно з тим що є шукати варіанти, а не ’ ой ой ой, навіщо я так зробила’
Вишневий цвіт• 31 декабря 2023
Ответ дляparele
Вы за это время тоже успели вырасти)))
я в шоке если честно от времени... просто несется
Сегодня я не я• 31 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Ви б хотіли жити в будинку для літніх людей? Краще вже хатка за пару тис баксів десь на Черкащині , кіт і собака
В хорошем я бы хотела, в окружении сверстников и без необходимости готовить и убирать. Но на это надо еще заработать)
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Вряд чи будуть якісь позитивні зміни, бо Ви до них не готова. У всьому Вашому спічу негатив і затхлість. Ви ж це накопичували протягом певного часу і тут захотіли, що раз і хтось накидає варіанти? Так не буває.
Майструю крила• 31 декабря 2023
Ответ дляШвендяю містами
У вас є люди, які васпідтримують? Чоловік?
Здоров´я вам, тримайтесь, вірте, має бути краще
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Головне що в кожному вашому коментарі сплошне добро)
Ло Шарик• 31 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
Дієві пілюлі не бувають солодкими, а чарівний пендель не буває м’яким.
Сегодня я не я• 31 декабря 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Простите, что скажу, доказать это сложно, но есть такая закономерность. Условно: мама, я буду болеть столько, сколько тебе нужно, только чтоб ты ощущала свою важность и занятость, чтоб могла не строить отношения, пока мы не вырасли, чтоб защитить нас от плохого отчима, чтоб и ты чувствовала, что занята и тебе есть ради чего жить....и тд.
Все лучшее, что можете сделать для детей, найти то важное, что есть кроме них у вас. Свое дело, свое хобби, мужчина и тд. Кажется, что это замкнутый круг, но на самом деле в нем тоже есть выход. И дети болеть могут подсознательно удовлетворяя вашу потребность.
Помогая себе, вы можете помочь им
Есть генетические болезни например, там так не сработает
Мира всем• 31 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
ви читати не вмієте? підказую, в тому коментарі все написано після слова ЩО ..
Мира всем• 31 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
ну, у вас іншого нуль, ви чимось допомогли автору? соплі / понити -це ваш максимум, але це не допомога
у автора був інший запит, але вам не дано зрозуміти навіть це
Тролю як можу
• 31 декабря 2023
Ответ дляЛо Шарик
Вас ніхто не питав вашу пораду. І не варто ображатися на відповіді. Вони написані в відповідно до вашого тону.