Доброго Ранку,як вам фільм Приборкання норовливого,з легендарним Адріано Челентано?Мені дуже сподобалась гра акторів,як і сам фільм звісно а Орнелла Мутти,просто неперевершена)
ротцвеники• 01 января 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
В який момент насолоджуватись ? Там, де відром по обличчю? Весь фільм - суцільний моральний бдсм. Про ломку і приниження одне одного. Бажання взяти гору будь-якою ціною, маніпуляторство.
Насолоджуватись можно хіба що вбранням героїні.
От Валентино (с)
Маруська Му• 01 января 2024
Ответ дляГарнюнька
Но цели своей добилась
в жизни это было бы только начало истории
Гарнюнька• 01 января 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А ще можна дивитись цей фільм через призму комедії. Чим він в принципі і є.