муха в кедах• 01 января 2024
Італія у січні
Ніколи не була в Італії.
Порадьте, куди краще поїхати в січні.
Щоб краса архітектури компенсувала відсутність зелені.
На кілька днів, 2-3.
В Італії ще взагалі не була.
Порадьте, куди краще поїхати в січні.
На кілька днів, 2-3.
В Італії ще взагалі не була.
муха в кедах
• 01 января 2024
Ответ дляПишущаяся
По перше, зараз молодшого брата мобілізували. Середній брат- там де гаряче. Повірте, їхати в такий момент, відпала бажання, мама плаче. Треба буде поїхати до неї + свої проблеми треба вирішити до кінця січня. Квитки були куплені ще на початку грудня. Ніхто не міг передбачити такі зміни. Написала своєму мужчині про це, а він подумав, що я вирішила його кинути.
Запросіть його до себе, нехай переконається, що в Україні війна
СКИБИДЫШь• 01 января 2024
Ответ дляПишущаяся
Хай все у Вас буде добре! І моя подяка вашим братам, що бережуть нас!
Пишущаяся• 01 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Справа в тому, що людина доросла і старша за мене. Все це він знає, дуже підтримує Україну і в перші дні війни, він зі мною не спав, постійно був на зв´язку. Але...все це він переживає через новини, та не проживає той жах напряму, як ми. Йому не зрозуміло, як це чути зранку вибухи, або як недалеко від тебе влучило, що аж вікна трусились. Як це чекати дзвінка, що з братом все добре. Хоча влітку, він особисто бачив, як я не спускала телефон з рук. І що це не відпочинок був для мене і моєї дитини, коли ми постійно чекали інфу від мого брата.
Італійці...та і не маю бажання зараз вирішувати стосунки.
Пишущаяся• 01 января 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дяка вам
Мания-Величия• 01 января 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А де ви зараз? Що вам там легко на 2-3 дні.
.
черная мамба• 01 января 2024
Я би радила починати знайомство з Італією з Сицилії. Якщо не має можливості орендувати машину, то зупинитися у Палермо з його вражаючою неповторною архітектурою та історією, яка знайшла своє відображення в архітектурному стилі цього славетного міста.