Впораюсь зі всим• 01 января 2024
Апаратна косметологія
Порадьте з вашого досвіду якісні, дієві апарати для домашнього використання, дя лазерної очистки, мікротоки та ін
VivaForever• 01 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Раджу. Із відносно недорогих Clione, з найкращих Zeus
23000?
Істеріомама• 01 января 2024
Ответ дляVivaForever
23000?
Ви вирішили потренуватись циферки писати? Чи щось хочете спитати?
VivaForever• 01 января 2024
Ответ дляІстеріомама
загуглила просто, ціна космос, якщо я правильно загуглила. тому і поставила знак питання
Істеріомама• 01 января 2024
Ответ дляVivaForever
Я купувала свій за 350євро з Японії, правда там ще трохи знижка була. Наскільки я знаю, він приблизно так і зараз коштує. Це Clione. Але він рекомендований не тільки для домашнього використання, а й для салонів.