МЕСТО_Встречи• 01 января 2024

питання до тих, хто в Німеччині і приїхав туди з нуль знанням мови і без грошей

Скоріш за все при таких вхідних даних (без мови і грошей) Ви потрапили в мале містечко чи село.
З німецькими законами при всьому бажанні при таких вхідних даних з джобцентра не скоро злізеш.
Якщо не троє дітей, то толком не відкладеш, щоб потім внести з тих грошей кауціон і оплату житла вже в більшому місті..
Та і ще не факт, що вгазалі не вказано в договорі аренди що 1 чи 2 роки не можна розривати аренду, а на субаренду і нахмітерів не так часто погоджуються фермітери останні часи.

Так от питання: як Ви вибралися в цивілізоване місто (понад 100тис населення) там?

В опитуванні можна декілька пунктів обирати
Результат:
вже голосів: 76
29 (38.16%) задовбали цією німеччиною тут!
10 (13.16%) я красива - мені всюди легко
9 (11.84%) з самого початку в вел. місті
8 (10.53%) мені подобається мале місто
4 (5.26%) чекаю кінця аренди-і в Україну
4 (5.26%) я в селі,але до вел.міста<30км
3 (3.95%) я IT, дистанційно працюю
2 (2.63%) нелегал.працювала щоб накопити
2 (2.63%) гарно знала мову,одразу працюю
1 (1.32%) ледь виїхала з тої німеччини
1 (1.32%) економила на всьому >року
1 (1.32%) кіндергельд відкладала
1 (1.32%) знайшла ухажора з вел.міста
1 (1.32%) працюю дистанц. по нім.законам
0 (0%) нелег.працюю дистанційно
Ждун с Нибиру• 01 января 2024
Ответ дляМиллениалка
А зачем вам климатикет в Вене? Вы много путешествуете по Австрии с маленькими детьми? Я вот не знаю стоит ли его покупать, работаю все время и Венского тикета достаточно.
у меня свекровь в Нижней Австрии, я ее глаза и уши и помогатор в структурах. Один билет туда стоит 15,60+3,60 автобус. Это в одну сторону, если я хотя бы пару раз туда съезжу, я его окуплю с лихвой. Он у меня автоматически продолжился, потому что с введением платного проезда без него мы не смогли бы даже хлеб купить, сложными расчетами нам так было дешевле всего выбраться из села в какую то цивилизацию.
У старшей топ югенд тикет - Нижняя Австрия, Вена, Бургенланд, у младшей еще бесплатный проезд, ей только 4.
Если свекровь уедет домой, я перейду на Венский, но пока мне выгоднее так. Сейчас мы реже ездим, автобус раз в день, и нем можно либо заехать, либо выехать. Но когда пойдут снова велосипеды, мы будем ездить чаще.
Ну и немного плюшек, когда я ездила в Братиславу делать документы, с климатикетом билет стоит 1,90. В Чехию, Зноймо - 1,10
Мавка• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
у нас в містечку багато наших доброжелателів поздавали так манікюрниць і перукарів((
Работа с людьми это риск. У нас в городе всегда при деле уборщицы и строители. Работают у немцев и не рассказывают соотечественникам о том, чем занимаются.
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Я не поняла. Ви тут просто так для ’приклада’ строчите?
Так у вас тут от страха глаза велики. Учите 7 месяцев язык, откладываете с пособия , находите работу, квартиру и в бой. Так все делают.
як відкласти з пособія якщо післи вирахування кауціону електрики і інтернету лише 350євро залишалося? якщо людина самотня, приїхала без одягу і т д... секондів в селах нема. тому навіть якщо економити на іжі (на 100євро на місяць), то на всяке ще 100-150євро додатково витрачати. тому відкласти 100-150євро в місяць.. ну і що ті 700-900євро за 7 місяців відкладені дадуть в сенсі аренди в великому місті? де лише 1 місяць мінімум 700євро аренда. а кауціон десь 1500
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляОпля Картопля
Автор,большинство ехало на пару месяцев,пока власти не договорятся
в сенсі власті? з ким домовлятися?? з терористом?
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Девочки, я не пишу что я крутая, и из серии что из 415 евро я откладывала на квартиру по 1000. Я не верила что я когда то выберусь из села, и мне не просто и не за один день далась интеграция. Чего только стоит заезд в квартиру - дом был выведен из эксплуатации, и тут очень давно никто не жил. Его выкупила фирма, ввела в эксплуатацию и решила сдать украинцам. Уборка, покраска стен и прочего благоустройства была на нас. В том числе и покупка мебели, техники, кухни тоже не было вообще никакой. Была только ванна и то грузная, я ее приводила в порядок сама. Да, цена прекрасная, но не всем оно возможно подойдет. Кто привык к жаре, будет ныть и умирать как ему холодно. Потолки 4 метра, панели не справляются со своей задачей, а газ вывели из дома. У меня все на электрике, и за декабрь я накрутила 800 киловат - где каждый по 33 цента, чтобы моим детям было тепло. В селе мы ни за что не платили, и жили как у Христа за пазухой. Но этот вариант подходит моей свекрови и свекру, которые там и на их попечении трое внуков от других их детей, она просто смиренно ждет окончания войны и все, не зная ни одного слова по немецки до сих пор. Но мне не 70 лет и потихоньку сходить с ума я немного устала
о да... холода в горах - це триндець(((( так, пару місяців пожити.. а надовго - важко
Ждун с Нибиру• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
блин.... 3 роки без права розриву контракту?? і мабуть ні нахмітера ні субаренду також не дозволять якщо захочете раніш поіхати звідти?
а в Україну вже точно не плануєте?
раніш писали всюду мовби, повернення в україну - привід на розрив контраку аренди... ага.. як люди почали дізнаватися, то виявилося що ні..
если я захочу сьехать или уехать, то максимум это меня попросят найти замену, это не будет проблемой, я думаю что замену я найду за 2 часа. У меня окна смотрят в окна школы, в какую сторону не пойдешь везде транспорт в любую точку Вены. Уже была практика, соседка напротив сьехала к парню через 2 месяца после заселения, ее квартира улетела сразу
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
а местніе билети навіть в інші країни дають право їхати?
Леплю из пластилина• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
ким працює? з дитиною вона ж ще ж десь 600євро отримує кіндергельд+як мати одиначка (навіть якщо чоговік в україні є)
В Німеччині ні ким і не планує. Ходить на курси.
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляМавка
тобто у німців також вдається нелегально? бо я перший час у німкені жила, так вона мені так мозок проїла що в німеччини сусіди запросто друг на друга скаржаться.. типу сьогодні посміхаються і заплатили за покраску забора, а завтра на тебе в податкову написали.. посміхаючись..
Миллениалка• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
а чого?
до речі у австріі також є привязка до регілну первиної реєсраціі як у німеччині до земель? ну в тому сенсі що в іншу частину країни без робочого контракту недозволить міграц служба? чи вільно можна по усій австріі шукати альтернативи?
В Австрии за ваш счет! Вы можете жить в любом регионе. Нет такой привязки как в Германии так и нет такой помощи с оплатой жилья.
Ждун с Нибиру• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
нет. Но когда ты покупаешь билет на поезд в автомате, ты выбираешь какой вид скидки, льготы или проездного у тебя есть, от этого зависит цена. Например у меня климатикет ганц ö, то есть я по всей Австрии полностью езжу бесплатно, и проезд начинается от первой точки пересечения границы с другой страной. Братислава очень близко, сначала долго едешь по Вене, потом пару сел Нижней Австрии и сразу Словакия. Поэтому билет стоит так дешево. Его полная цена от Вены 15 евро в одну сторону
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
от в німеччині у багатьох хазяєва казали можете найти заміну.. а потім бац: ні, ми вже передумали... багато хто вце впопав.. і я.. от чекаю ще 8 місяців як 2річний контракт закінчиться((( хоча вже через 6 місяців аренди розуміла що хочу повертатися. але скільки вже разів просила фермітера - ні в яку((( а бажаючих звісно багато замість мене, але хазяїн против. але ви пишете що в вас від фірми, то там мабуть підуть на зустріч
Ждун с Нибиру• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У нас лояльные условия на этот счет. Есть то что они не хотят прощать, это если я сняла на себя, но пересдаю посуточно. Тогда сразу разрыв конракта и выселение. Или другие махинации. Но если я захочу уехать, то они пойдут на встречу. Только естественно не за день до отъезда это делать и в принципе, и по человечески так делать не надо.
Миллениалка• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Вам в Германии джобцентр полностью оплачивает аренду?
Вакцениро Вона• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
якщо вибрали, то у вас значить були кошьи винаймати житло ? а це тема про тих хто приїхав ні з чим і кожна копійка була значима. нажаль, ті не обирали.. і я особливо про тих хто їхав у німеччину тимчасово перечикати війну, а не тому що подоьається країна
Ні, я їхала в табір. Та жила там 2,5 місяці! З дітьми малими та моїми старими батьками. А не зразу у окреме житло/готель/общагу. Так, мучадася майже 3 місяці в спортзалі на 250 людей.
Вакцениро Вона• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
І спочатку взагалі всі міста приймали і люди їхали як раз часто обираючи великі міста, бо знали тільки їх і туди простіше доїхати.
Мавка• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Если девочка хорошо убирает, немцам выгоднее ей платить 15 евро в час, чем нанимать через фирму и платить 20-25. То же самое и строители - делать ремонт через немецкую фирму очень долго и очень дорого))
Пожалуются?
А что они напишут в налоговую? Какой-то Вася делает ему ремонт? Коммуницировать с украинского мобильного номера, совсем не обязательно сообщать свою фамилию и адрес работодателю. Ну и за хороших уборщиков и строителей держатся и советуют их по сарафанному радио. Или вы думаете немцы спят и видят как бы подороже заплатить за услугу, которую можно купить дешевле? ))
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляМиллениалка
так, я давно б рада виїхати. але отака засада.звісно можна поїхати і раніше, але треба оті місяці гарячуаренду платити фермітеру. тобто це дуже багато. джобцентру поясняла ситуацію, мовляв, може ви потиснете на фермітерку ну типу ’людина покидає житло, а ми не зможемо вам платити’, але вони сказали, що ми не можемо допомогти Вам, лише домовляйтеся з фермітером. але вже рік не можемо домовитися ні перездати комусь, ні щоб вона новий контракт з іншою людиною заключила. хоч і бажаючих звісно маса.
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляМавка
Пожалуются?
ну от та німкеня де спершу жила, і потіс ще багато інших розповідали що стукачать на всіх і всьо.. навіть коли їм же сусід пофарьував паркан, на нього ж наговорять..
може це такий менталітет отакого села(((
саме тому навіть в великому місті хоч на таких роботах можна заробити, а в селі - тьху..
Khmelnichanka• 01 января 2024
Я не в селі, але в досить в невеличкому містечку (16 тис. населення). Подобається майже все, крім певних нюансів з медициною ( але вони і в великому місті були б, напевно).
Миллениалка• 01 января 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я никакое бесплатное жилье от Австрии не получала. Поэтому мне тяжело понять, чтобы я чувствовала, если б у меня была возможность бесплатно жить где-то.
автор МЕСТО_Встречи • 01 января 2024
Ответ дляМиллениалка
от і не хочеться оту тотальну залежність від держави відчувати. окрім того що ясно що я там не бачу майбутнього і то що то село, ще отака тотальна залежність і неможливість виїхати звідти, при тому що бажаючих на житло багато.. німецькі закони...
Почекуха• 02 января 2024
Ответ дляЗабагаловка
Додому працювати та податки сплачувати, а то хтось ваше майно в Україні захищає а вам нормік на виплатах
А якщо майно оккуповане і в ньому руські проживають , то хто його захищає ?