Тро Нью-Йорку• 01 января 2024

А які у вас покарання для дітей?

Хочеться знати про педагогічно-правильні.
Дитині 3 роки, б´є старшу.
Дотепер покарань не було, бо не було порушень.
Можливо можете порадити професійну літературу чи автора, чи відео.
Дякую.
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
заподіяння тілесних ушкоджень це кримінальний злочин
ви, як педагог, цього не знаєте?
Це не просто тілесні, це тортури

Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляГладиолус
Відкрийтеся. Я вас до чс внесу, щоб більше не перетинатися.
слухайте, ваша історія, якщо не вигадана - жахлива.
стосовно дитини було скоєно злочин.
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
Це не просто тілесні, це тортури
за сукупністю тортури і тілесні.
ви праві, так.
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляtarveldy
Обмеження, у такому віці був куток, сидіти у кутку 10 хв
Дякую, таких порад і хотілося б почути. Бо тут вже понаписували експерти, що ,,розуму для народити не треба,,
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляSo_so
А сколько старшей?
Я бы анализировала ситуации в которых это происходит. Ребенок в 3 года ещё не может отстаивать свои интересы другими способами.
14 років
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
14 років
то ви не хочете розібратись, чому трирічна так себе поводить? відразу карати?
So_so• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
14 років
У старшей дочери нет защёлки в комнате?

Гладиолус• 01 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
стосовно дитини було скоєно злочин.
Там розібралися без мене. А подробиці мені ніхто не зобов´язаний доповідати, оскільки подібні справи щодо дітей не розголошуються, щоб ще більше не травмувати дитину.
Доказів я не мала, свідком подій безпосередньо не була.
Дитина розповіла класному керівнику. Класний керівник діяв у межах своїх повноважень.
Далі: свічку я не тримала. За перебігом подій у тій сім´ї не слідкувала.
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляSo_so
У старшей дочери нет защёлки в комнате?
Живемо в одній кімнаті, з нами ще чужа людина спить. Така реальність, на жаль
So_so• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
И Вы хотите наказывать трехлетку?
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляSo_so
И Вы хотите наказывать трехлетку?
Так, бо хочу щоб вона не билась. Показати їй що за погані вчинки буде відповідальність.
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
боже, скажіть, що ви тріль.
інакше це жахливо
So_so• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
А она хочет иметь нормальное пространство для жизни, понимаете? И если Вы старшую спросите чего хочет и у неё будет возможность ответить честно - без последствий, то тоже услышите чего бы она хотела.
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Це совєтчіца )))
tarveldy• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
І вас тут чомусь засуджують
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
боже, скажіть, що ви тріль.
інакше це жахливо
Що саме жахливо?
Виховувати дитину?
Я ж прошу ,,педагогічно-правильних,,
Я свою дитину жодного разу не наругала, тип паче не била. Завжди і кожного разу пояснюю, що так не можна, бо робиш неприємно і засмучуєш іншу людину
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Що саме жахливо?
Виховувати дитину?
Я ж прошу ,,педагогічно-правильних,,
виховувати дитину це в першу чергу розуміти, що з нею відбувається. і намагатись їй подолати неприємні ситуації
покарання до виховання не має жодного відношення
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляSo_so
Моя трикімнатна, комфортна квартира залишилась на окупованій території Херсонщини. Життя непередбачуване!
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
то трирічна дитина в тому винувата?

Na kablukah• 01 января 2024
Посмотрите Петрановскую,как вариант
Бурундучиха• 01 января 2024
Вам не понравится. Побить малую примерно так как бьёт старшую и объясни что это больно это не правильно и что все можно решить диалогом. Но дать по попе это работает.
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
то трирічна дитина в тому винувата?
Це я до того, що ще до народження дітей дбала про благополуччя і стабільність.
Але Порадниця є Порадниця, на жаль.
,,Розуму тільки народити,, вже понаписували і зробили з мене ледь не монстра. Неприємно мені. Хотіла пораду - отримала осуд.
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Посмотрите Петрановскую,как вариант
Дякую, хотіла замовити її книгу, хоч і українською мовою, але ж вона сосіянка
Бурундучиха• 01 января 2024
Ещё объяснить мелкой что если вещь старшей она решает давать или нет и что мелкая ведёт себя не правильно
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Але Порадниця є Порадниця, на жаль.
якщо ви чекаєте пораду як покарати - то логічно отримаєте осуд
Na kablukah• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Но это же не делает её автоматически глупым человеком)
Поищите украинских психологов и педагогов,если не откликается Вам.
Я,к сожалению, не знаю (
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Я, насправді, багато розмовляю з дітьми і пояснюю про ,,чорне і біле,,
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
якщо вам насправді потрібна порада, то перше, що треба робити - знайти причину дитячої поведінки. це обов’язково.
інакше це все одно, що ’лікувати’ симптоми, а не причину хвороби.
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Я,к сожалению, не знаю (
Ні в якому разі не вважаю її ,,глупою,,, навпаки, дуже професійною. Дякую вам
автор Тро Нью-Йорку • 01 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Таке враження, що дочитали тільки до слова покарання... І напридумували якесь фіз.насилля.
Я ж натомість прошу ,,педагогічно-правильне,,