Тро Нью-Йорку• 01 января 2024
А які у вас покарання для дітей?
Хочеться знати про педагогічно-правильні.
Дитині 3 роки, б´є старшу.
Дотепер покарань не було, бо не було порушень.
Можливо можете порадити професійну літературу чи автора, чи відео.
Дякую.
Дитині 3 роки, б´є старшу.
Дякую.
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Таке враження, що дочитали тільки до слова покарання... І напридумували якесь фіз.насилля.
Я ж натомість прошу ,,педагогічно-правильне,,
таке враження, що ви взагалі не читаєте
Тро Нью-Йорку
• 01 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
якщо вам насправді потрібна порада, то перше, що треба робити - знайти причину дитячої поведінки. це обов’язково.
інакше це все одно, що ’лікувати’ симптоми, а не причину хвороби.
Хоче моєї щохвилинної уваги. Виховую вже півтора року дітей одна. Ходить у садочок на пів дня
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
то це за карати?
звичайно, що трирічна дитина хоче уваги.
Твоя космішна• 01 января 2024
Ответ дляГладиолус
Коли я працювала у школі, то у однієї дитини у сім´ї бабуся запровадила правило: за порушення встромляла дитині голки під нігтьову пластину. І боляче і покарання. Ну ви зрозуміли.
Бабуся наверно в гестапо обучалась в молодости.
Принцепесочка• 01 января 2024
Ответ дляSo_so
Я понимаю, что Вы не от хорошей жизни так живёте. Но Вы не понимаете, что ребенок тоже не от хорошей жизни так себя ведёт.
100%
Мой начал биться как нам пришлось выехать в эвакуацию. И поселиться в чужом маленьком старом доме с посторонними людьми -10 человек на 2 комнаты. А до этого вообще на разу! Никогда не дрался и никакой агрессии не было
Радуга-дуга• 01 января 2024
Бути на боці старшої у таких випадках і показувати це. Я розумію автора. У самої так було донька саме в три роки стала ображати старшого. Останньою краплею було те, що донька закатала істерику через те, що купили іграшки їм обом, а вона хотіла, щоб тільки їй! Хотіла, щоб її було зверху завжди. Ми, батьки, показували, що це не діє і старшого теж любимо, теж купуємо, теж захищаємо. Буквально через два роки її попустило, стали товаришувати, більше проблем таких не виникало. А от у віці трьох років був треш...
Тро Нью-Йорку
• 01 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Дякую за підтримку
Сама вумна тутички• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую за підтримку
підтримати треба вашу молодшу доньку
погано, що ви цього не хочете розуміти
Полтавська галушка• 01 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую, хотіла замовити її книгу, хоч і українською мовою, але ж вона сосіянка
Знайдіть електроний варіант безкоштовно.Але мені її методика не зайшла.
Тро Нью-Йорку
• 02 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Що саме не зайшло? Можете пару слів написати? Дякую.
Можливо знайшли щось варте уваги.