Басноплетка• 01 января 2024
Фрівей і Бередуал. Допоможіть роздуплитися.
Дівчинка 4,5 р, кашляє, температуру мала два дні, вже три як не має. Були в лікаря, каже легені чисті, виписала дихати Фрівеєм або Бередуалом (аналоги) . Дихаємо, але дитина так і не відкашлює, таке враження що кашляє "в холосту", кашель сухий, дитина охрипша, голос сівший. почувається добре. Лікарка рандомна, залізла в нет, бачу це ліки для асматиків. Змоги завтра з нею до лікаря потрапити не маю. Підкажіть, чи дієві ці ліки в нашому випадку чи може ще результат буде??? Дихаємо 2 дні.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У дитини фарінгіт можливо.До чого тут взагалі ці ліки?
Це не легені, вона нічого не відкашлює, але кашляє раз за разом. Голос сівший, охрипша страшенно.
Тільки не про гроші• 01 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Ну так треба тепле пиття,розсмоктувати пастилки ,зволожувати гортань.I додати антигістамінне.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Так, гострий фарингіт, бачу на листку призначень. Але з лікування лиш Фрівей.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляБезВзяток
Не легені точно і призначають беродуал - це капець
Та блін, фігня якась. Як п´є тепле то голосок прорізається, а от від інгаляції толку 0
Тільки не про гроші• 01 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Ну то питайте в лікаря чому.Або самі щось робіть.Ваша дитина.Доречі я і близько не лікар,просто мама з досвідом.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А в мене старша дитина був повністю не хворіючий, за 12 років антибіотик мав лиш при проносі, кашляти зроду не кашляв, я не дуже компетентна.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Чоловік ходив, наша у відпустці, а це якась хз яка.
Тільки не про гроші• 01 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Ну і в мене так,а молодша хворіла часто.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Маю дома бронхалік. Смокче. Зроблю молоко з медом на ніч, вона таке питиме
Тільки не про гроші• 01 января 2024
Якщо нема температури,я свою саджала паром дихати.Відварити картоплю в мундирі,і в цю воду додати соду,тільки не дуже щоб гаряче було,щоб не обпеклася.І в тепле молоко цукор,масло вершкове і боржомі.Дуже допомагало.
Тільки не про гроші• 01 января 2024
Ответ дляБасноплетка
Додайте масло і боржомі.
Вишня на торті• 01 января 2024
Беродуал назначали только при бронхите.
Муж сейчас тоже кашляет. Врач поставил диагноз трахеит. Уже 4 день - и не откашливает, меньше не становится. только хуже.
Kuziapetrovna• 01 января 2024
Зачем они назначают здоровым детям такие препараты. Зачем расслаблять бронхи если они нарборот должны сужатся и выталкивать бронхиальеый секрет.
Басноплетка
• 01 января 2024
Ответ дляKuziapetrovna
Я не знаю. Але толку 0