Невловимий Джо• 01 января 2024

Здесь писали о дорогом столе на НГ

У нас стол получился 250 евро, вместе с родителями, приехавшими к нам в гости - это дорого?
Багиня• 02 января 2024
Комусь так, комусь ні, яка різниця скільки ви за стіл свій заплатили? Щось у вас зміниться від відповідей?
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
з днем народження степана андрійовича вас!
У вас певно більшість суми на алкоголь пішла, судячи з коментаря.
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
это просто на праздничный стол. завтра опять в магазин
Нехай щастить.
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
скупались в кауфланде, при чем (
І при чем?
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
это без икры. первый год без нее (
Навіть шкода вас стало... А ми от в Україні їмо, навіть в 100 євро з ікрою вкладаємось.
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
а шо таке? я українка. до речі, з днем народження степана андрійовича вас! як святкували?
Ви трохи неграмотна, так? Ім´я і по-батькові з великих літер пишеться.
Покращена• 02 января 2024
Ответ дляВоздух в банке
У нас был стол: оливье, мясное фондю, один вид сыра на сырную тарелку, помидоры черри 200 гр...
И все. Мы прекрасно наелись.
Сегодня в 8 утра мы уехали в горы, холодильник я оставила пустой, т.к. знала, что не будет нас неделю, с собой забрала коробку мандарин, манго и финики, которые как бы и не влезли вчера. До 30 евро наверное обошелся нам новогодний этот стол
У меня в центре Вены тоже были оливье и мандарины))
Я_з_Франека• 02 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
На 5 тыс и в Украине семья может неделю питаться, но 200 г икры будет стоить 1000 грн. Так что для Европы, для праздничного стола, еще и с гостями - вполне нормально. У меня в Украине ушло 7 тыс, а цены явно дешевле на продукты
какая у вас забавная математика. 250 евро давно стало 5000 грн?
Удальонка• 02 января 2024
Ответ дляБагиня
Ще й трохи не твереза.
Уже склепала тему о победе над коррупцией после алковозлияний🤣
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляУдальонка
Ще й трохи не твереза.
Я це зрозуміла, вище так і написала, що певно вона більшість суми витратила на алко.
Оксана_12• 02 января 2024
Так. 250 євро це 25*4 близько 10 тисяч грн. Мінімалка в Україні 7100 з першого січня.
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляБагиня
в мене таки авторський стиль, я все пишу з малої. 2 вищих, якщо що.
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляБагиня
лише 25 євро, якщо вас цікавить )
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Так, це дуже помітно, і про стиль, і про 2 вищих. Навіть з заданої теми. Притримуйтесь свого авторського стилю й надалі.
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
лише 25 євро, якщо вас цікавить )
Мене взагалі не цікавіть скільки ви потратили, зайшла посміятися з такої недолуги, як ви.
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляБагиня
ну то смійтесь, не стримуйте себе, бачу, що у вас якісь проблеми з цим. все буде добре.
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляMacOS-ница
Нафіг нам скільки ви потратили? В Україні це для когось з.п., для когось половина з.п., а ціни вже наближаються а іноді і перевершують закордонні.
Та трохи з цінами вже, чесно кажучи, підзадовбали. На що це вони прям перевищують? На імпортні сири з пліснявою, чи хамон дорожчий? Тоді так. Основні групи продуктів плюс-мінус в ціну лише в Польщі. У всіх інших країнах - значно вище
Багиня• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую за дозвіл, проблеми видно тут тільки у вас. Не перекладайте на інших.
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляОксана_12
я назвала суму з чеку з кауфланду, коли ми скуплялись на нр
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляБагиня
ну і добре, тільки буду рада, думала, у вас проблеми.
120-120-120 (не худею)• 02 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Давно. Даже не помню, когда такое было
А вопрос в чем?
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
в ресторан, когда ходим, средний бюджет около 100 евро, цены поднялись из-за инфляции, вызванной помощью Украине
Ціни піднялись через інфляцію, це правда. А яким чином це пов´язано з допомогою Україні? Ого, як одначе як Україна раптом впливає на світову економіку))) Ми ж основний регулятор, не інакше))) Боги, в це хтось же і вірить
Все буде• 02 января 2024
автор,

жду фото нарезки!!!!
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляОксана_12
ну і добре, допомога україні не впливає на світову економіку )
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляВсе буде
автор,

жду фото нарезки!!!!
какой нарезки? все уже спят )
Все буде• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
какой нарезки? все уже спят )
я не сплю, у меня 4:25 дня!🥂
Все буде• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
какой нарезки? все уже спят )
но ведь есть фото того стола за 250 евро... или это сам стол...
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ні, не впливає. На світову економіку впливає що завгодно, але не допомога Україні. Бо це мізер. Можете ознайомитись, що впливає на світову економіку в спеціальній літературі.
автор Невловимий Джо • 02 января 2024
Ответ дляОксана_12
вам видніше. 120 мільярдів - це мізер. ми зрозуміли )
Мандолина Бу• 02 января 2024
У нас конечно меньше вышел стол, но с икрой. И тоже дорого. икру заказывали в Германии, 40 евро -500 гр. В стране где мы сейчас спиртное дорого. Только шампанское и вино ок 50 евро вышло.
Еды не много готовили.