Колебля• 02 января 2024

Більше 17 ТУ-шок… Спите?

НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляTrink
и вобще нас 40 млн, чего это на холодильник только, если их 300 дали?
І яка у вас сума на одного виходить?
Teonaa• 02 января 2024
Ответ дляol_kin
Зверталися, вони, с@ки, пишуть, що нічого не змінилося і можна пересікати кордон вільно, а по факту усна вказівка на усіх кордонах завертати максимально усіх чоловіків і інвалідів і волонтерів і багатодітних
Удалено администрацией...
tarveldy• 02 января 2024
Ответ дляTeonaa
В сенсі «піську»?! А це що, жарти сьогодні? «Жалкіє погугі»?! Не розумію цей стьоб, вони нас тупо обстрілюють, і обстрілюватимуть, бо того що можуть і ще будуть могти. Бо роблять. А піську показували он ми нещодавно.
І шо? Ми свою ще не показували , доречі
Счастливый магазинчик• 02 января 2024
От бы счас какую то катаклизму на оркостан, ну там их поглотила черная дыра, или ледниковый период какой-нибудь 👍
Во было бы здорово!
Эйфик Х• 02 января 2024
Ответ дляОксана_12
Яка отвєтка? У нас армія, а не терористи. Наказ на вбивство мамок з дітьми ви особисто віддасте? І реалізацією займетесь? Військові склади - це одне. А для вбивства цивільних треба мати ’,особливі’ здібності, вибачте. На це не кожен здатний
Самая обычная
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляickpa
Самое безопасное место. Войны в Киеве нет. Вероятность минимальна - мне так всегда пишут….
Вони і зараз «рукаліцо»
Киев_Елена• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Мене вражає. Кацапня виставляє відео будинку в Києві з палаючою квартирою. І під цим відео куча лайків, жодного дизлайка. Ну тобто, всі, всі до єдиного радіють. Ну як? Чому? Шо поганого ми зробили пересічним росіянам? Ну вони ж розуміють, шо в тій квартирі люди. На росіі немає жодної «людини», лише чорти?
Война( Вы же понимаете что все зеркально, если бы выставили фото с горящей квартирой в рашке то реакция украинцев была такая же
Teonaa• 02 января 2024
Ответ дляtarveldy
І шо? Ми свою ще не показували , доречі
Удалено администрацией...
Espresso_caffe• 02 января 2024
есть кто-то из Киева тут? есть у вас свет?
Татьяна-bfd8• 02 января 2024
Ответ дляКиев_Елена
Обязательно нашла бы консервы и сказала как ей жалкой несуществующих деток в той квартире
daryana• 02 января 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Нет света и воды
Татьяна-bfd8• 02 января 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Есть свет
Марина-10• 02 января 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Есть
чир• 02 января 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Свет есть, воды нет.
SARA Abramovнa• 02 января 2024
Ответ дляTrink
Увы,нас уже намного меньше 40млн...(((
Trink• 02 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
І яка у вас сума на одного виходить?
да я прикалываюсь) разрядка обстановки.. на сериалы и брусчатку хватит)
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ні, не така. Ось навіть тут один іншому «рукаліцо» ставлять, свої ж
Ollka• 02 января 2024
Ответ дляПиона
От тоді хіба це війна? Це щопопало! Як тоді можливо виграти якщо нам не можна нічого! А взагалі за 2 роки уже можна було б самим ті ракети клепати, а не на плиточку та дороги витрачати!
Клепали, але туди де клепали прилітало постійно
Якісь ’добрі люди’ здавали
Dumky• 02 января 2024
Вже рукаліцо повставали. Кацапки, ви ж знаєте, що ми помстимося? Дєті белгорода то початок
sur_sur• 02 января 2024
Ответ дляoksan1
Є бажаючі щось за Київ написати?
Та вони завжди будуть, не забаряться, мріють, щоб посольства почали тікати.
mari_klim• 02 января 2024
Ответ дляol_kin
З печатками і доками з військомату - пропускають. Інфа 100%. Що заважає, якщо справжня причина для виїзду, сходити в ТЦК?
Trink• 02 января 2024
Ответ дляdaryana
Нет света и воды
дочка писала нет воды, в соседнем районе нет света
oksan1• 02 января 2024
Ответ дляXlimit
Что написать?
Що Київ добре, що ми не має право жалітися
Ирина 789• 02 января 2024
Ответ дляdaryana
Нет света и воды
И мобильная связь не работает. Особенно Водафон.
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Як на мене, знак питання в кінці зайвий.
Tasya-Natusya• 02 января 2024
Ответ дляКиев_Елена
У нас на це більше прав,все таки,не ми до них з війною прийшли.
stranger-1• 02 января 2024
Ответ дляTrink
С математикой у вас совсем никак. Это 40 лимонов вы с оккупированными территориями посчитали, включая воюющих против Украины, и всех эмигрантов с довоенного периода?

И да, если 40 лимонов, то там и по 10 евро не выйдет
катерина12009• 02 января 2024
Ответ дляEspresso_caffe
Є
Pole• 02 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Депутатам и ворам ,которые украли бабки на закупке оружия ,что будет ? Все живут припеваючи .
Яйценюку ,который миллиард на постройке стены украл ,что-то будет ? Нет .
До старости так и доживёт спокойно .
Лазаренко ?!
Кучма. Чи понесе відповідальність та скотина, яка підписала Будапештський меморандум, цю по суті фількіну грамоту?
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Ответ дляsur_sur
Ви вважаєте, що то у них ’отвєтка’?
І напали не без причини? А тому, що боялися, що Україна нападе з ’чотирьох напрямків’?
Не існує ніякої ’отвєтки’, путіну (колективному) начхати і на Бєлгород, і на усіх інших, і перемагати він буде не шляхом чесних виборів.
Ви забули, що то не з Україною вони воюють і не українців вбивають, а з НАТО війна в них.