Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Так там сейсмічно активна зона, їх все життя трясе
Хз. Все може бути...
екатериналуиза• 02 января 2024
Ответ дляКиев_Елена
Война( Вы же понимаете что все зеркально, если бы выставили фото с горящей квартирой в рашке то реакция украинцев была такая же
блин,ну почему так и тащат сюда этот наратив ????? мы не нападали,мы обороняемся.это две большие разницы .((
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Никакой.
Войны выигрывает авиация и артиллерия, пехота только зачищает после них посадки.
Нет поставок оружия - нет победы
Але без піхоти війни не буває.
Територія вважається захопленою або звільненою, коли туди заходять піхотинці.
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляЮля Неюля
Никакой.
Нет поставок оружия - нет победы
Тоді, куди ми йдем? Ні не так. Шо робить?
nikosergio• 02 января 2024
Ответ дляsvetlana5754
Питала військових, то буде толк від мобілізації, так як поранених багато і їх треба міняти.
Да фронт то нужно кем то держать, только для этого.
А менять никого не будут, взрослые тетки а продолжаете в байки верить.
Лучше готовьтесь потихоньку
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляsvetlana5754
Зміняться поранені на цілих. Як це вплине глобально на ситуацію?
класс123-7dcf• 02 января 2024
От зараз по нам стріляють, де зараз наша відповідь по москві? Де? Хто там кричить, що треба перемагати, а не домовлятись.
healer09648293• 02 января 2024
Ответ дляОксана_12
Це війна, а не піськомірка. Угомоніться. Я теж хочу, щоб мацква перетворилась на руїни. Але не певна, що зможу натиснути ’пуск’, навіть сидячи під ракетами.
А я зможу, тільки дайте що тиснути
cherry2015• 02 января 2024
Ответ дляsvetlana5754
Беруть сумніви, що їх будуть навчати(
Sir le Noir• 02 января 2024
Ответ дляOllka
’На підльоті’ - це все однаґо не наша територія і від нашого кордону дуже далеко.
Але це законна військова ціль.
А русня по мирним б´є. Гра в одні ворота, розумієте?
екатериналуиза• 02 января 2024
Ответ дляAngelis
Спустя 2 года войны многие так и не поняли в чем разница, как правило это нытики по типу мызамир
и какая разница и давайте договариваться посередине.пусть сука посмотрят,или их нежной нервной системе это не подходит,что сделали с мирными в Буче,Изюме и т.д.ну да,они одни за мир,а все остальные только войны и хотят в Украине.
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляекатериналуиза
Така задача - урівняти нападника і жертву.
Ще писати дибільні неспівставні речі, як то: нащо піхота, якщо ракети; 300 млн. на 30 млн, то більше, ніж коробка від холодильника й іншу х-ню. Користуватись тим, що люди на емоціях.
Kupiryukzak• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
А як багато тут сміялися і зневажливо висловлювалися про людей, які виїжджають з Києва або яким страшно за дітей… Отож ніколи не осуджуйте, війна то страшно, в любому куточку нашої країни.
Ми приїхали на Новий Рік з донькою до близьких в безпечний, як кажуть Порадниці, Київ...