Анастасия К.• 02 января 2024
Ответ дляКузякин
Это ж такое могут каждый день творить. Если окончательно с катушек слетят
Вот эта мысль меня напрягает больше всего
lisenok_8282• 02 января 2024
Мене вражає. Кацапня виставляє відео будинку в Києві з палаючою квартирою. І під цим відео куча лайків, жодного дизлайка. Ну тобто, всі, всі до єдиного радіють. Ну як? Чому? Шо поганого ми зробили пересічним росіянам? Ну вони ж розуміють, шо в тій квартирі люди. На росіі немає жодної «людини», лише чорти?
Ответ дляTeonaa
Доречі я б звернулася до МО, за інструкцією, що нам сім‘єю робити в країні, яка не здатна захистити повітряний простір, і тримає нам в небезпеці, не зробивши і ніколи не зробляси укриттів.
я читала недавно, что Германия передала 300 млн € на стабилизацию энергосистемы и обогрева населения бла-бла.. и где хоть один отчет про это, куда деньги пошли?? та дайте по 1 млн евро каждому. люди сами себе бункеры на них обустроят, и еще и бабки останутся на украсть
Ответ дляlisenok_8282
Кацапи звітують, шо нібито в підстанцію в Києві влучили, навіть відео викладають, не знаю чи то правда
Предварительно правда
Туда, которую в прошлом году с трудом запустили после обстрелов
Точно пока неизвестно, ДТЭК не может сейчас все обследовать, пока ракеты летают
Color never seen before• 02 января 2024
Да, сегодня что-то перебор. Из окна вид на апокалипс - все в дыму и огне и только пришельцев не хватает.
Ответ дляlisenok_8282
А потом здесь ещё некоторые жалели кацапских детей из блятьгорода, которые погибли.
Так пуст он все передохнут.
Ответ дляtarveldy
путін піську вирішив показати, піська показує піську .. росія загадочна
В сенсі «піську»?! А це що, жарти сьогодні? «Жалкіє погугі»?! Не розумію цей стьоб, вони нас тупо обстрілюють, і обстрілюватимуть, бо того що можуть і ще будуть могти. Бо роблять. А піську показували он ми нещодавно.
класс123-7dcf• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
На каждый день ракет не хватит. Это же давно не пускали, насобирали хлама.
Если бы было на каждый день, то кидали бы.
Відкрию вам секрет, Китай там дуже допомагає з комплектаціями.
Ответ дляTeonaa
Зверталися, вони, с@ки, пишуть, що нічого не змінилося і можна пересікати кордон вільно, а по факту усна вказівка на усіх кордонах завертати максимально усіх чоловіків і інвалідів і волонтерів і багатодітних
класс123-7dcf• 02 января 2024
Ответ дляIsidda
Ответка будет на белгород.
а потом вони знову отвєтку на Київ, таку як сьогодні, і так далі
Ответ дляlisenok_8282
А деякі нехай далі жаліють бєлгородських дітей
Ответ дляlisenok_8282
Они считают, что отомстили за белгород. Видя такие видосы из белгорода мы радуемся, думая, что отомстили за Киев
Павлодарская• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Ну все 160 сколько то миллионов же не сидят в том канале. Прихильники сидят и они же и лайкают
На это не надо вообще обращать внимания . Надо смотреть внутрь себя. Держать равновесие
Каждый несет ответственность за свою жизнь сам. И тот кто смеялся с чужой беды - тоже столкнется с последствиями, просто мы о них не узнаем. А они возможно и не догадаются , за что им то или это
sweetkillah• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Немає там людей, немає. Істоти, які жруть, ходять, сплять, але нічого людського в них немає. Нікчеми, хай ті всі ракети і все горе, шо вони принесли на нашу землю їх сімʼї і країну ще 100 років переслідують, але стократно. Як слова матеріальні, нехай вони збудуться. А як ні, то просто скажу - русня їб*ча помийка з нікчемами
Ответ дляol_kin
Да сколькО можно.Открыты границы.Могилев-Подольский за 2 мин проходишь.Если доки ок,какие проблемы,хоть на луну