Sir le Noir• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Мене вражає. Кацапня виставляє відео будинку в Києві з палаючою квартирою. І під цим відео куча лайків, жодного дизлайка. Ну тобто, всі, всі до єдиного радіють. Ну як? Чому? Шо поганого ми зробили пересічним росіянам? Ну вони ж розуміють, шо в тій квартирі люди. На росіі немає жодної «людини», лише чорти?
Та ви шо? З просвітленням вас.
Я вам більше скажу, що могли б дати ракети, щоб ми ті літаки на підльоті збивали, але ж не дають.
Висновки можете робити самі.
Ответ дляTrink
я читала недавно, что Германия передала 300 млн € на стабилизацию энергосистемы и обогрева населения бла-бла.. и где хоть один отчет про это, куда деньги пошли?? та дайте по 1 млн евро каждому. люди сами себе бункеры на них обустроят, и еще и бабки останутся на украсть
Ну може це неправда, що дали. Не точно як би
екатериналуиза• 02 января 2024
Ответ длякласс123-7dcf
а потом вони знову отвєтку на Київ, таку як сьогодні, і так далі
при чем здесь ответка ?они по любому будут знищювати,будем мы стрелять по их территории или нет
Rosa Blanca• 02 января 2024
Експеримегт Мілгрема. Коли не знаєш, чому кацапи легко луплять по мирним людям, то ось відповідь
Ответ дляsweetkillah
Немає там людей, немає. Істоти, які жруть, ходять, сплять, але нічого людського в них немає. Нікчеми, хай ті всі ракети і все горе, шо вони принесли на нашу землю їх сімʼї і країну ще 100 років переслідують, але стократно. Як слова матеріальні, нехай вони збудуться. А як ні, то просто скажу - русня їб*ча помийка з нікчемами
Їх тільки бетоном залити к єбєням.
Ответ дляol_kin
Зверталися, вони, с@ки, пишуть, що нічого не змінилося і можна пересікати кордон вільно, а по факту усна вказівка на усіх кордонах завертати максимально усіх чоловіків і інвалідів і волонтерів і багатодітних
Омбудсмен вчера написал, что будет разбираться
Посмотрим
Allka- skakalka• 02 января 2024
Ответ дляПавлодарская
Ну все 160 сколько то миллионов же не сидят в том канале. Прихильники сидят и они же и лайкают
На это не надо вообще обращать внимания . Надо смотреть внутрь себя. Держать равновесие
Каждый несет ответственность за свою жизнь сам. И тот кто смеялся с чужой беды - тоже столкнется с последствиями, просто мы о них не узнаем. А они возможно и не догадаются , за что им то или это
Депутатам и ворам ,которые украли бабки на закупке оружия ,что будет ? Все живут припеваючи .
Яйценюку ,который миллиард на постройке стены украл ,что-то будет ? Нет .
До старости так и доживёт спокойно .
Лазаренко ?!
До старости так и доживёт спокойно .
Лазаренко ?!
sportyplace• 02 января 2024
Одна людина загинула, понад 20 дістали поранення внаслідок ракетних ударів РФ по Харкову, — ОВА.
Виключно удари по цивільній інфраструктурі, йобані мерзоти...
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляSir le Noir
Та ви шо? З просвітленням вас.
Висновки можете робити самі.
Я не просвітилася. Я просто охуіваю, шо людська байдужість і жорстокість не має меж
stranger-1• 02 января 2024
Ответ дляTrink
Как бы 300 млн. поделить на ’каждого’, будет .... по 10 евро. Обустроить можно только коробку от холодильника
lisenok_8282• 02 января 2024
А як багато тут сміялися і зневажливо висловлювалися про людей, які виїжджають з Києва або яким страшно за дітей… Отож ніколи не осуджуйте, війна то страшно, в любому куточку нашої країни.
Ответ дляlisenok_8282
Істоти, гнійні виблядки
Ответ дляIsidda
Ответка будет на белгород.
Яка отвєтка? У нас армія, а не терористи. Наказ на вбивство мамок з дітьми ви особисто віддасте? І реалізацією займетесь? Військові склади - це одне. А для вбивства цивільних треба мати ’,особливі’ здібності, вибачте. На це не кожен здатний
Ответ длякласс123-7dcf
Ви вважаєте, що то у них ’отвєтка’?
І напали не без причини? А тому, що боялися, що Україна нападе з ’чотирьох напрямків’?
Не існує ніякої ’отвєтки’, путіну (колективному) начхати і на Бєлгород, і на усіх інших, і перемагати він буде не шляхом чесних виборів.