Павлик Равлик• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
24 февраля за что ответка была? Не пишите чушь.
За восімь лєт дамбілі бамбас (сарказм)
_Alekssandra_• 02 января 2024
Ответ для__Jane__
А мені навіть найух послать її хочеться... в мене на нервовому підґрунті так розболілась спина і яєчник...я навіть не пойму,що більше болить. А воно сидить, ще й 3.14здить щось під руку
Ну так Вы уже послали. Я заблокировала.
Нужно, наверное, успокоительное какое-то выпить. Трусит, аж тошнит.
Ответ дляOllka
Ви новини не читаєте?
Знайомих немає?
Он повз мій будинок поїхала пів години назад 5 пожежних, декілька швидких і поліція, а про наш район навіть ніде не писали. Димом воняє.
З вікна дим видно далі. Це лише те що я особисто бачу. Тут дівчата теж багато писали що горить в різних районах
Знайомих немає?
Нащо читать, я у вікно бачу , якщо що то був сарказм , ми з Києва не виїзжали , але час від часу виявляється що я в Польщі )))
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Вы только сегодня проснулись и узнали что идет война против нашего народа и страны?
Киев.
У нас целые города были стерты с лица земли на Востоке и Юге страны.
Вместе с мирными жителями которые не успели удрать от русских нацистов.
Киев.
Вас заділо слово «Київ» чи шо , я не пойму?
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ длякласс123-7dcf
От зараз по нам стріляють, де зараз наша відповідь по москві? Де? Хто там кричить, що треба перемагати, а не домовлятись.
Вам теж почитати про Хасав´юртовські домовленості. Це якщо Мінських недостатньо для розуміння. Ще можна Договір про дружбу і співробітництво (там є про визнання суверенітету і кордонів), не кажучи вже про горезвісний меморандум.
Це якщо ви дійсно не второплюєте, а не відпрацьовуєте.
Aksinia 111• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Педрило
П...сы и без Белгорода херачили . Очередное оправдание своих преступлений .
_Alekssandra_• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Истерика делу не поможет.
’Домовлятись’ о чем и с кем?
Капитуляции Украины перед нацистами не будет, это исключено.
’Домовлятись’ о чем и с кем?
Вот бы всех, кто не согласен, выпустили полными семьями из страны. А оставшиеся уж пусть воюют. Но такие как вы ж первые побегут. Проверено уже за 2 года.
Kupiryukzak• 02 января 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Щось у вас з логікою не дуже, вибачте
Я своїх близьких не бачила майже пів року. Я не про те, звідки я приїхала в Київ, я про те, що тут кажуть що Київ безпечне місце, і можна взагалі не виїжджати. Якби не чоловік і батьки, ноги б моєї до кінця війни тут не було, в цьому ’безпечному’ місці.
Aksinia 111• 02 января 2024
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
И поставить мураева ? )))) В ж...пе не слипнется ?
У нас такое же встречное предложение
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Самое интересное, что тех кто топит за рашку, создавая темы про коррупцию, против власти, мобилизацию и т п их нет в хвилювалке
Они выспятся и днем начнут клепать темы, подводя про давайте договариваЦа
Та вже на місці.)
Клас напряму фігаче.
Лісьонок з-під тишка.
Ще парочка так, для загальної дистабілізації...
Клас напряму фігаче.
Лісьонок з-під тишка.
_Alekssandra_• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Ой......уже как-то даже смешно такое вот читать. Даже незнаю чем вам помочь.
Ответ дляKupiryukzak
Ми приїхали на Новий Рік з донькою до близьких в безпечний, як кажуть Порадниці, Київ...
В Київ не можна їздити на новорічні свята, бо на кожне свято раша бомбить- НР, різдво, старий НР. Так, було в минулому році. ми виїхали з Києва на канікули точно.
_Alekssandra_• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Удалено администрацией...
Так я уверена, что этот пользователь или из-за границы пишет, или на западной сидит.