Байрактарочка• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Домовлятися про що?
я ї@у про що. казав таке? чи нє?
MashaizDusha• 02 января 2024
Ответ дляok1904
В нас стафиня, то з хати маму, племінника виганяє на двір, хоч серед ночі, сама в городі псіхує нервується так, що здається готова порвати ті ракети ,якби могла . Мама моя називає її ппошниця
хаха
яка красуня! а кігті на задніх лапах вже повний глямур, не підстригаєте?)
Mariya Prokhorova• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Одна з вимог - це яка?
Щоб такої держави , як Україна не було , а був знову - ссср (
Tasya-Natusya• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Возможно её бы наши не сбили.
Бог оберег.
Бог на стороне Украины и нашего народа.
Потому-что за нами правда и справедливость.
Бог оберег.
Бог на стороне Украины и нашего народа.
Дивно чому Вам стільки дизлайків.
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Домовлятися про що?
Воювати до яких пір? Наші цілі які? Кордони 91? Серйозно? Ви в це вірите?
Байрактарочка• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Домовлятися про що?
не притягуйте зараз за вуха, фраза не моя а саме зєлєбобіка. він казав шо буде з чортом домовлятись. домовлятись можна з будь ким. не з хуйлом, як ви зараз намагаєтесь натякнути. а домовитись наприклад ї@банити по хуйлу ядеркою. це ж теж домовитись можна?
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Ответ дляalina 94
Хоч одна таки впала нарешті в дєрєвні біля воронежа.
О, то не фейк? Теж бачу новину, але канал довіри не викликає і не вказано де саме.
Sir le Noir• 02 января 2024
Ответ дляIncol
Війна може й з НАТО, а нищать наші міста і вбивають нас, а НАТО воно « стурбоване» за забором
І інститут вивчення війни працює у три зміни.
С@ки, спортивний інтерес у них.
Оце ж, правда, радбез по бєлгороду якось наче не засудив Україну
. ’Бразилії’ мовчки сиділи.
Дай бог дожити, щоб їм врешті дійшло, що торгівлю пора згортати, а Україні надати потрібну зброю.
С@ки, спортивний інтерес у них.
. ’Бразилії’ мовчки сиділи. Дай бог дожити, щоб їм врешті дійшло, що торгівлю пора згортати, а Україні надати потрібну зброю.
Байрактарочка• 02 января 2024
Ответ дляPole
Нагадую- саме за це і голосували.
А тепер що?
Від АТО свого часу всі втомилися, а від війни- ні?((
А тепер що?
я не голосувала за це гімно
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляOllka
Так і нам розкажіть
Я не пам´ятаю, вірніше в нього так часто міняються ’цілі’, що не встигаю
Які він цілі міняв?)
Хоч одну ’поміняну’ назвете?
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Жуть
А жіночка зверху пише, шо «не нагнітайте», головне тролить матрьошок
MashaizDusha• 02 января 2024
Ответ дляШматочок хмарки
Лачена телеграм, він начебто не постить фейків
Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ дляtarveldy
Ну якщо ь кацапи знесли б своє хуйло, то війна закінчиться
Швидше він їх сам порішить. Там саме клініка в загостренні, бєлгородські бомбьожкі почнуться, теракти... хай на своїх відіграється -вони заслуговують