Колебля• 02 января 2024

Більше 17 ТУ-шок… Спите?

dovolga• 02 января 2024
Ответ дляБайрактарочка
він там наче збирався з самим чортом домовлятись. може вже час? чи ще не чорт?
Домовлятися про що?
вре_Динка• 02 января 2024
Ответ дляБасина
Та десь біля третьої ночі наче бахкало у передмісті на півночі. Я на годинник не дивилась...
Я в голосіївському чула наче, але на годинник не дивилась, не знаю коли точно
tarveldy• 02 января 2024
Ответ дляRosa Blanca
Щобля,ізвінітє?
Ну якщо ь кацапи знесли б своє хуйло, то війна закінчиться
Байрактарочка• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Домовлятися про що?
я ї@у про що. казав таке? чи нє?
vikohka• 02 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
к чему вы это написали? вот к чему? и как можно загрызть через комп?
annac• 02 января 2024
Ответ дляTrink
а чего на видео говорят 3-е января только
только протрезвел после праздников
MashaizDusha• 02 января 2024
Ответ дляok1904
В нас стафиня, то з хати маму, племінника виганяє на двір, хоч серед ночі, сама в городі псіхує нервується так, що здається готова порвати ті ракети ,якби могла . Мама моя називає її ппошниця
хаха
яка красуня! а кігті на задніх лапах вже повний глямур, не підстригаєте?)
Veselka8• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Дома у русні https://t.me/pandoras_box_ua/34525
’Живые? Нет?’
Надеемся что нет, что не живые.
Это бог начал наказывать нацистов не иначе.
Mariya Prokhorova• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Одна з вимог - це яка?
Щоб такої держави , як Україна не було , а був знову - ссср (
AnnaOst• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Главное начать первой😉 а там и остальные подтянутся не так ли?!
Я пишу це зі свого досвіду. Давайте я зроблю нам обом послугу та вас в блок добавлю
Tasya-Natusya• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Возможно её бы наши не сбили.
Бог оберег.
Бог на стороне Украины и нашего народа.
Потому-что за нами правда и справедливость.
Дивно чому Вам стільки дизлайків.
Allunya• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Ракета, которая летела бомбить Киев, упала на территории РФ и снесла всю улицу
Жаль, что все не упали
tarveldy• 02 января 2024
Ответ дляOllka
А на питання так і не відповіли
За, влізу в якийсь транспорт
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Домовлятися про що?
Воювати до яких пір? Наші цілі які? Кордони 91? Серйозно? Ви в це вірите?
AnnaOst• 02 января 2024
Ответ дляvikohka
Я поділилася з людиною власним досвідом, ну це ж не вам був коментар.
чир• 02 января 2024
О! Пошли отбои.
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
’Живые? Нет?’
Надеемся что нет, что не живые.
Висикоточна ракета аналоговнет
Улицу рашистам снесла. Мало !
Байрактарочка• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Домовлятися про що?
не притягуйте зараз за вуха, фраза не моя а саме зєлєбобіка. він казав шо буде з чортом домовлятись. домовлятись можна з будь ким. не з хуйлом, як ви зараз намагаєтесь натякнути. а домовитись наприклад ї@банити по хуйлу ядеркою. це ж теж домовитись можна?
vikohka• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
красиво!
Pole• 02 января 2024
Ответ дляБайрактарочка
Нагадую- саме за це і голосували.
А тепер що?
Від АТО свого часу всі втомилися, а від війни- ні?((
LudaSHS• 02 января 2024
Жуть
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляHeksa
А Зеленський яким боком до закінчення війни? Ну серйозно. Путін це почав і не зупиняється.
А як щодо ’просто перестати стріляти’? Чи це почулося?
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Ответ дляalina 94
Хоч одна таки впала нарешті в дєрєвні біля воронежа.
О, то не фейк? Теж бачу новину, але канал довіри не викликає і не вказано де саме.
Sir le Noir• 02 января 2024
Ответ дляIncol
Війна може й з НАТО, а нищать наші міста і вбивають нас, а НАТО воно « стурбоване» за забором
І інститут вивчення війни працює у три зміни.
С@ки, спортивний інтерес у них.
Оце ж, правда, радбез по бєлгороду якось наче не засудив Україну . ’Бразилії’ мовчки сиділи.
Дай бог дожити, щоб їм врешті дійшло, що торгівлю пора згортати, а Україні надати потрібну зброю.
MashaizDusha• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Жуть
це п**дець, теж дивлюсь ТГ Лачена зараз...
Байрактарочка• 02 января 2024
Ответ дляPole
Нагадую- саме за це і голосували.
А тепер що?
я не голосувала за це гімно
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляOllka
Так і нам розкажіть
Я не пам´ятаю, вірніше в нього так часто міняються ’цілі’, що не встигаю
Які він цілі міняв?)
Хоч одну ’поміняну’ назвете?
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Жуть
А жіночка зверху пише, шо «не нагнітайте», головне тролить матрьошок
MashaizDusha• 02 января 2024
Ответ дляШматочок хмарки
Лачена телеграм, він начебто не постить фейків https://t.me/lachentyt/37887
Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ дляtarveldy
Швидше він їх сам порішить. Там саме клініка в загостренні, бєлгородські бомбьожкі почнуться, теракти... хай на своїх відіграється -вони заслуговують