NesmeyanaYa• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Як саме Зеленський повинен закінчити війну (прямим боком)?
Треба просто перестати стріляти, подивитись в очі пуйлу, побачити там мир. Що він ще триндів в 2019?
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Ви думаєте війну закінчить путін? Чи дядя Вася тракторист з лопатою на фронті?
_Alekssandra_• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Нах... он трендит в своих видосиках ’ми будем пригощати ворога’? Та епрст, 2 года нас уничтожают. Нас.
NesmeyanaYa• 02 января 2024
Ответ дляKupiryukzak
Німеччина
Щось у вас з логікою не дуже, вибачте
Mashulenka• 02 января 2024
Насущный вопрос
В паркинге нет туалетов 🥲
Их наверное в большинстве убежищ нет
В паркинге нет туалетов 🥲
Их наверное в большинстве убежищ нет
Kupiryukzak• 02 января 2024
Ответ дляOllka
Тут всі писали, що на новорічні свята в Київ краще не їхати
Багато тем було
Знаю. Але дуже скучили. Не бачили майже пів року
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляyasia__sv
Ви хочете здати Київ? Може одразу переїжджайте в Росію?
Вам погано?
nikosergio• 02 января 2024
Ответ дляSo_so
У меня муж настоял, чтобы я с дочкой уехала из Киева. Поругались(. Я договорилась на 1 месяц. Сейчас рада, что прислушалась к нему. Дочка тяжело переносит такое((
Вот вот девочки, по больше слушайте своих мужей.
А то итак куча головняка за всех думать, еще и Вы со своим упрямством и равноправием. ))) Подарил Бог не глупого мужа, радуйтесь и прислушивайтесь к нему, он же плохого не посоветует.
Rosa Blanca• 02 января 2024
Ответ длячир
Також маємо інформацію про посадку усіх МіГ-31к
Шкода, що не жостку. С@#ки
Ответ дляlisenok_8282
Послухайте. Київ горить. Вмирають люди прямо зараз. На шо не вестись? Внушати собі, шо це декорації? На кого давить? Чим давить?
Вы только сегодня проснулись и узнали что идет война против нашего народа и страны?
Киев.
У нас целые города были стерты с лица земли на Востоке и Юге страны.
Вместе с мирными жителями которые не успели удрать от русских нацистов.
Киев.
Ответ дляtarveldy
Ану розкажіть мені про Київ, а то я не вкурсі
Ви новини не читаєте?
Знайомих немає?
Он повз мій будинок поїхала пів години назад 5 пожежних, декілька швидких і поліція, а про наш район навіть ніде не писали. Димом воняє.
З вікна дим видно далі. Це лише те що я особисто бачу. Тут дівчата теж багато писали що горить в різних районах
Знайомих немає?