Колебля• 02 января 2024

Більше 17 ТУ-шок… Спите?

Be_me• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Дякую за розʼяснення ! Тепер зрозуміло.
LudaSHS• 02 января 2024
Повітряна тривога сумарно тривала майже шість годин, — начальник КМВА Сергій Попко.

’Спочатку ворог запустив на столицю України приблизно півтора десятка баражуючих боєприпаси типу Shahed.
А слідом за ними понад півтора десятка стратегічних бомбардувальників Ту-95МС запустили групами та хвилями крилаті ракети Х-101/Х555Х-55. Одночасно із заходом ракет на Київ, понад десять літаків Міг-31К запустили по столиці аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал».
Силами та засобами протиповітряної оборони було уражено усі БпЛА Shahed та понад шість десятків ракет Х-101/Х555Х-55 та десяток Х-47М2 «Кинджал» (остаточно тип і кількість дадуть ПС).
Але внаслідок такої масованої ракетної атаки в столиці, на жаль, є руйнування житлової забудови, пошкодження інфраструктури.
Є потерпілі. Особливо страшні наслідки в Солом’янському районі.
Там зафіксовано загоряння багатоповерхових житлових будинків. Вогонь заблокував людей на поверхах.
Бійці ДСНС проводили деблокування та евакуацію людей.
Попередньо, вже виявлено понад 25 постраждалих. Ці дані ще уточнюются’.

Наслідки ракетної атаки по інших районах:

🔹 в Деснянському районі попередньо є загорання супермаркету;

🔹 в Дарницькому районі пошкоджено нежитлові приміщення;

🔹 в Голосіївському районі — падіння решток на відкритій території;

🔹 в Печерському районі — на дах дев´ятиповерхового житлового будинку; на ще один багатоповерховий будинок та приватний будинок;

🔹 в Оболонському районі є загоряння житлового будинку, падіння решток на територію нежитлової забудови та складських приміщень:

🔹 в Святошинському районі — на нежитлову забудову;

🔹 в Подільському районі є загоряння на території ринку; пошкоджено газову трубу, магістралі водопостачання та зайнялися приблизно шість авто; а також рештки упали на нежитлову забудову.
Також можливо загоряння житлового будинку.
Інформація перевіряється;

🔹 Шевченківський район — падіння решток на відкриту територію.

🚀ZN.UA
НамСвоюРобити• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Ви ж уже для себе вияснили, шо я матрьоха. Шо ви ще хочете почути від мене?
Та що ж ви все кругами та кругами.)
А матрьохи (і підматрьохи) якраз на конкретиці й паляться.

То шо там, не написали ще у методичці реальні (!) цілі?
VA 11• 02 января 2024
Уже трое погибших в Киеве и области, один в Харькове .(
Be_me• 02 января 2024
Ответ дляjulil
Не всем. Патриотами нет. Ракеты это и насамс и Айрис. Вот чем сбивают пишет Игнат- “Бук-М1”, С-300, С-125, также ПВО Сухопутных войск, такие как “Оса” и другие. Также применяется и западная техника для отработки по “Шахедам”. Это и Crotale, и Gepard. Также может быть NASAMS и IRIS”, — перечислил спикер Командования Воздушных сил.
Дякую за розʼяснення!
Оленёнок• 02 января 2024
Ответ дляTrink
а чего на видео говорят 3-е января только
Бухают беспробудной и перепутали. Это ж русня😂
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Женщина и подружжя
Как разблокируют тот дом в соломенском, 😢 могут быть(
Star39• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Кацапи вже пишуть, шо то в воронєже Україна терористичний акт влаштувала. Вони непрошибаємі
Сегодня зафиксирован аварийный сход нашего боеприпаса в Острогожском районе, заявил губернатор Воронежской области Гусев.

«Обошлось без пострадавших, но разрушения зафиксированы, предварительно, в семи домовладениях. В них могут быть повреждены остекление и кровля, несущие конструкции. Информация уточняется. На месте работает оперативная группа.

Жителей нескольких улиц поселка Петропавловка перевозят в пункты временного размещения, в том числе в пансионат в Коротояк.

После обеспечения максимальной безопасности на месте происшествия и окончания работы специальных ведомств, начнется оценка нанесенного ущерба», заявил Гусев.
VA 11• 02 января 2024
Когда нам уже Ф16 дадут, чтобы въебенить штук пять Ту, фиг бы остальные летали потом.
VA 11• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Женщина и подружжя
Написали, что супруги погибли.(
julil• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Не достанут, ф16 - это не стратегическая, а тактическая авиация, как наши миги и сушки
Veselka8• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Если бы не Байден и наши друзья в Европе погибли бы сотни если не тысячи от такого количества ракет и их разрушительной мощи.
1 Кинжал это как десяток авиабомб что Израиль сбрасывает по Газе.
Трамп хочет превратить Киев и другие Украинские города в Газу, тем что его прихвостни блокируют нам помощь.
Он помогает русне и нацисту путину.
VA 11• 02 января 2024
Ответ дляjulil
Ф16 достанут тех петухов муж говорит.
VA 11• 02 января 2024
Только что посол Америки в Киеве, попросила немедленно дать оружия Украине.
Filomena• 02 января 2024
Ответ длячир
Знищено понад 60 крилатих ракет і понад 10 Кинджалів, які атакували Київ - КМДА
Жах😢
Be_me• 02 января 2024
Ответ длячир
Пишут кацапы одну ракету не донесли, гепнулась в воронежской области.
От якого х.я «без пострадавших»??? Хочеться просто справедливої кари їм, щоб на всі 100% те саме, що в Україні коїлось і ні на йоту менше.Дуже мрію дожити і побачити це на власні очі🙏
Placid• 02 января 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Дивно чому Вам стільки дизлайків.
Потому что нет сейчас никакой справедливости, есть сильные и слабые. И нет никаких «бог оберег»
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Ага. Воно трохи інакше, коли не десь там, а прямо над головою.
LudaSHS• 02 января 2024
Наш Харків https://t.me/hromadske_ua/41227
julil• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Ф16 достанут тех петухов муж говорит.
Это тактическая авиация.
Чем из этого вооружения по мнению вашего мужа достанут тушки в глубоком тылу. И еще нам и близко эти все ракеты не обещают…
Вооружение истребителя:

Стрелково-пушечное: 1 × 20-мм шестиствольная пушка M61A1 с боезапасом в 511 снарядов;
Управляемые ракеты: ракеты «воздух-воздух»: AIM-7, 6xAIM-9, 6xAIM-120, AIM-132, Python 3, Python 4, Derby, Sky Flash, Magic 2. Ракеты «воздух-поверхность»: 6xAGM-65A/B/D/G, AGM-45, 2xAGM-84, 4xAGM-88, AGM-154 JSOW, AGM-158 JASSM, Penguin Mk.3;
Бомбы: корректируемые 4xGBU-10, 6xGBU-12, GBU-15, GBU-22, GBU-24, GBU-27, 4xGBU-31 JDAM. Корректируемые кассетные: CBU-103, CBU-104, CBU-105. Свободнопадающие: Mark 82, 8xMark 83, Mark 84.
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляVA 11
Своя ракета надо и срочно.
Та что на 1000 км +
А ту с каспия попробуй достань.
Но надо аеродром- моздок, другие
vihola• 02 января 2024
Ответ дляStar39

Кинути самим на себе ракету в кацапів називається «праізашол аварійний сход».
Решка7777• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Своя ракета надо и срочно.
Та что на 1000 км +
А ту с каспия попробуй достань.
Но надо аеродром- моздок, другие
была своя ракета Сапсан.. в 19 остановили проект
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляРешка7777
Да
Он почти готов был на 80%
Арабы заказ делали тоже.
Filomena• 02 января 2024
Ответ для vihola
Ще пару таких ісходів і виявиться що це Божа благодать😏
Оленёнок• 02 января 2024
Ответ дляРешка7777
При Зеленском много чего остановили ( как там он говорил? Если я буду финансировать армию, то не хватит денег на дороги… все, что имеем сейчас - следствие нашего выбора тогда…( главное, чтобы выводы народ сделал. Но тут я очень сомневаюсь…
Heksa• 02 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Дівчата, вибачте, може хтось знає, а в Загальцях (чи Немішаєво, Бородянка вони там поруч) є світло і зв´язок? Щось не можу своїм додзвонитися
В Немішаєво немає. Там співробітниця
vihola• 02 января 2024
Ответ дляFilomena
От би всі кацапські ракети аварійно сходили їм на голови.
dreamsunny• 02 января 2024
Ответ длячир
Наше ПВО- титани!
Співчуваю постраждалим.
Сподіваюсь бумеранг прилетить на кацапську землю.
Heksa• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Ракети збивають зовсім не ті люди в війська, шо на передку. Не плутайте. Просто 500 тисяч поранених замінить на 500 тисяч цілих і через якийсь час ми будем мати 1000 поранених. Далі шо?
Мій одногрупник зовсім не військового фаху, зараз в ппо. Навчився і збиває те гімно кацапське.