Колебля• 02 января 2024

Більше 17 ТУ-шок… Спите?

Kerry78• 02 января 2024
Ответ дляdovolga
Я хочу конкретики у відповіді: що саме повинен зробити Зеленський?
Он жє сказав,што никаму ничиво ни должин,а должин толька папе с мамаю.
Его великая миссия стоит в том,чтобы пилить.Видосы и бабосы.
Оксана_12• 02 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Аа, Киев. Жили б в Харькове, было бы другое чувство к белгороду и оторванным нижкам.
В мене до них взагалі почуттів немає. Ніяких.
І я не хочу мірятись з вами ступенем горя. Сестра в Харкові живе. Жила. Бо їх дому більше немвє
AnnaOst• 02 января 2024
Ответ дляvikohka
она вас просила об этой услуге?
Я думаю вона в змозі сама за себе говорити без вашої допомоги
Кросівки оригінал• 02 января 2024
Я надіюсь в будинку Києва, відео якого зараз опублікували в каналах нікого не було, бо там жесть 😭
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
чаревна• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Якшо ви не помітили, я відповіла автору поста, його ж словом. Але ж нє, зрада зрадонька мєрєщітса
Мне ваш комент попал на глаза.
Берите в скобки, если цитирует кого то
tarveldy• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Так я хочу, шоб вони були вдома, ростили дітей, а не вмирали за нереальні цілі сказочних довбнів з кварталу
О, так з цього треба було починати
Крим чий? путін хто? І хто переможе?
Marino4ka1• 02 января 2024
Ответ дляTrink
а чего на видео говорят 3-е января только
День за 2
Natali Parfum• 02 января 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Йцфыяч• 02 января 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Чому ми зараз не даємо отвєтку по Москві??
Чим?
Tasya-Natusya• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Я просто не розумію вас, як можна домовитися з кровожадним маніяком? Де гарантія, що він дотримається умов договору? Не буде провокацій?
Я не голосувала за Зєлю, я проти слуг була від початку, але відповідальність за війну і злочини лежать на крємлю.
Pole• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Удалено администрацией...
НастюшаК))
Відома палка шанувальниця Володі.
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Ну вы хотите, чтоб все украинцы были живы, все все все этого хотят.
Не в зависимости за кого кто голосовал. 🤷‍♀️
Чувство самосохранения и живучести это заложено генами. Одни убегают заграницу, другие не хотят воевать- боятся, третьи нас защищают.

Но все группы хотят окончания войны, это аксиома.

Все срачи и тут и соцсети- это от понятия , что рецепта нет, и так - плохо и так - плохо.

Но я рада , что Пво у нас хорошее, и нас защищают военные. При такой атаке на киев
Было б сотни жертв без пвошников. 😢
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Ответ дляMashaizDusha
Лачена телеграм, він начебто не постить фейків https://t.me/lachentyt/37887
Дякую. А то думаю радіти, чи придумали) Вночі якраз думала, щоб ті літаки знищили один одного. Ну хоч ракета впала)
da1i• 02 января 2024
Ответ дляPole
Ще й Байден заявив , що в нас будуть проблеми через нестачу ракет для пво.
Не знаю, прозвучало як заклик- русня, можете бомбити, перепон немає((
Байден завжди сигнали подає. Ми не будемо втручатися в конфлікт, ми не будемо постачати зброю. Щось дають, але з запізненням на півроку-рік, щоб не програли.
lisenok_8282• 02 января 2024
Ответ дляtarveldy
О, так з цього треба було починати
Крим чий? путін хто? І хто переможе?
Удалено администрацией...
Lizavel• 02 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Были люди там, это жилой дом...
Нина____• 02 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Я тоже сейчас посмотрела...и такие же мысли..
tarveldy• 02 января 2024
Ответ дляlisenok_8282
Удалено администрацией...
Хто переможе? Чий Крим? путін хто?
Lizavel• 02 января 2024
Ответ дляtarveldy
Хто переможе? Чий Крим? путін хто?
Вы вчера в теме писали,что болеете. Вот оно вам надо сейчас ссориться и нервы трепать?
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляНина____

Кличко пишет пока так
Одна постраждала з будинку в Соломʼянському районі, жінка похилого віку, померла в кареті «швидкої».
27 постраждалих госпіталізовані.

27 чел в больнице
da1i• 02 января 2024
Ответ дляLizavel
Были люди там, это жилой дом...
який будинок? в реальному Києві - харківський будинок останнє фото
anabelia• 02 января 2024
Київ ’ніби’ захищений. І все одно, постраждав житловий будинок. Ні житла ні людей. Пишуть про невелику кількість загиблих, дай Боже, але вигляд будинку оптимізму не додає, які там дві стіни в даному випадку!?
HB_girl• 02 января 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Звісно були люди, це звичайний житловий будинок. Багато постраждалих.
Шматочок хмарки• 02 января 2024
Ответ длячир
из Петропавловки Воронежской области. По словам жителей, это произошло в 8:38 утра по местному времени — как раз во время атаки на Украину . (с)
Дякую за інформацію.🌷Тоді можна і порадіти.😏
До• 02 января 2024
Ответ дляTatka Kiev
Дівчата що з світлом?
Писали, що в деяких районах зникло, досі немає?
Оболонський, Пріорка, Мінський - немає нічого
LudaSHS• 02 января 2024
Ответ дляda1i
Этот
YN8678• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS

Кличко пишет пока так
27 постраждалих госпіталізовані.

27 чел в больнице
Я надеюсь я ошибаюсь,но мне кажется что утром очень много людей дома и пострадавших может быть больше.
da1i• 02 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Этот
жах
Татьяна123• 02 января 2024
Ответ длячаревна
Для матрешек или напишите, что самовар разорвало🤣🤣🤣
Щас особливо жалостлівиє будуть писати, що там ’жалко людей, ани ни в чем не втнАваты’, краще б мабудь що нас литіла. Тут таких хватає, третій день по бєлгараду ридиють.