Кукусикиииииии• 02 января 2024

Порадьте сковорідку

Треба сковорідка для газової поверхні, см. Зараз чугуна, але вона важка. Вранці пожарити яйця і кусочки хліба.
КонхфЭдкаТузик• 02 января 2024
У меня чугунная большая,маленькая и блинница.
Перепробовала море сковородок и все равно вернулась к чугуну
Попельшка• 02 января 2024
Я з антипригарним купую. Крафф, тефаль - по акціям дивлюсь. Все одно кожен рік міняю
hrystia• 02 января 2024
Tefal. Колись купила у «Метро», дуже задоволена.
автор Кукусикиииииии • 02 января 2024
Ответ дляПопельшка
https://comfy.ua/ua/skovoroda-universal-naja-krauf... а така підійде для газу?
Попельшка• 02 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Я зазвичай беру 28 см, ця замала. Теж користуюсь на газу. Але максимум на рік вистачає, потім пригорають
автор Кукусикиииииии • 02 января 2024
там є страховка, через рік півціни повертають)
Самохвалова• 02 января 2024
Guttin іспанський виробник дуже гарна.
ЛЮБА• 02 января 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Нормальная сковородка . У меня то же чугунная на пожарить котлеты-отбивные , а так что бы быстро и поднять легко , крауф, на год хватает легко .
автор Кукусикиииииии • 02 января 2024
Ответ дляЛЮБА
Дякую!
Нульовий сантиметр• 02 января 2024
Любая антипригарная,все равно через год полтора менять
жар-птица Нюра• 02 января 2024
Боже, дівчата, що ви там через рік міняєте? Я працюю у посуді. Моїй сковороді 5 років. Все чудово. То у вас вони просто неякісні
Нульовий сантиметр• 02 января 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я мою всегда в посудомойке,со временем начинает пригорать
автор Кукусикиииииии • 08 января 2024
Відгук про сковорідку Krauff 24 см . Смажила хліб - добре. Смажила яйце - прилипло, що треба було замочити, щоб відмити.