Розкажіть свої думки, що вас тут тримає, або що відштовхує "там". Які плюси можуть перекрити мінуси війни. Срач розводити не обов´язково, злитись на мене теж не треба 🤗
Ответ дляMirona
Для демографии их интересуют молодые и крепкие у которых еще нет износа (так что черные в приоритете), а не пенсионеры, инвалиды и дамы 40+ с кучей хронических болезней и прочими проблемами.
А я за таких і не писала. Але вивозять молодь, дітей. І родини з дітьми буде цікаві. У нас першого народжують не 40+. Так що люди 30-40 років з дітьми середня -старша школа також дуже собі треба. Чоловік сестри хірург високої категорії - за руки хапають, ми тобі все, тільки залишайся