galaxy113• 02 января 2024

Чому ви не виїжджаєте з України?

Розкажіть свої думки, що вас тут тримає, або що відштовхує "там". Які плюси можуть перекрити мінуси війни. Срач розводити не обов´язково, злитись на мене теж не треба 🤗
Chamomile5• 02 января 2024
Ответ дляNatabond76
Люди бояться невідомості, невизначеності, та й ще тут на форумі на додачу багато неправдоподібної інформації. А от інформації, яка може допомогти насправді - не вистачає
Тут так. Форум є форум
DeepwaterAstronaut• 02 января 2024
із спілкування у цій темі схоже, що у більшості, не бажаючих виїздити, дуже комфортні умови життя, такі як заробітня плата, будинки, квартири, авто… що є добре… але, виникає питання «чому, на думку держави, за цей комфорт повинні платити ті, хто вже давно покинув країну й має свій комфорт, центр інтересів за межами Неньки? при тому, що ці емігранти вже давно нічого з того не мають в Україні, та все ж таки повинні повертатись й за рахунок майбутнього своєї сімʼї, захищати комфорт тим, хто не бажає виїжджати? та не треба про громадянство, з якого зараз немає можливості вийти, це про мораль
Yuljwa• 02 января 2024
Муж, отец и дедушка, работа, комфортное жильё.
У меня был опыт выезда в Германию, юго-запад, в лагерях не жила ни дня, сразу в изолированной квартире, легко нашла работу через месяц (конечно, не работа мечты, никакого отношения к моей специальности, но и не клининг).
Мне не пошло, ни страна, ни уклад, ребёнок ныл каждый день, как ему невыносимо, медицина ужасна, реально каждая болезнь = тревога, что что-то пойдёт не так и придётся к врачам идти.
Да, я надеюсь, что удастся перевестить по работе немного западнее, в нашем городе страшновато, но из Украины уезжать больше не хочу.
kornelius• 02 января 2024
Ответ дляПиона
Ой, а розкажіть будь ласка, що вам не сподобалось у США? Ніколи так ще не була. І тепер хто знає чи побуваю. Знайома там живе. Але вона в інсту тільки все викладає щоб похвалитися. Про тотальну економію тільки в особистих розповідала.
Мы выехали с мужем 5 лет назад и выехали в наверное один из самых дорогих городов США. Я очень не хотела сюда ехать, но замужем уже 30 лет и решила терпеть ради мужа, так как ему здесь нравиться. В общем, за 5 лет у меня нет ни одного человека, с которым я могла бы нормально пообщаться, муж постоянно в депрессии, потому что не понятно как здесь все начинать заново. Мы уже даже дома не разговариваем. Я часто приезжала в Украину и осенью была и поняла, что точно хочу вернуться в Украину. У меня там все родные, никто никуда не выезжал
Anna_kohana• 02 января 2024
Ответ дляtanga
Чоловік який невиїзний, без нього не хочу.
Теж саме.
Ми одна родина, хочеться разом триматись❤️
Leonka Boo• 02 января 2024
Тому що нащо? Не хочу.

Я б швидко знайшла роботу, а не на подачах сиділа б, то не питання, взагалі. Але! От наприклад, кацапів занадто багато по світу, не хотіла б з ними ніяк взаємодіяти Підходить варіант?

Ну і я тут треба)
Vale29• 02 января 2024
Ответ длянинель 1919
кінуть можуть,а кошти не резинові, а ще й там упакують відразу...ну нафіг краще з квартири не вилизити
Родич знайомої так намагався виїхати. Подробиці не розпитувала, но його спіймали і як вона сказала ’дякую, що не посадили’. За це думаю також довелося відкупатися. А всі сімейні заощадження сплинули
нинель 1919• 02 января 2024
Ответ дляVale29
у сина знайомий тільки за третім разом виїхав. перший влітку 22.як студент мімо,а кошти заплатив наче 5000евро не випустили,другий взимку і третій купив інвалідність і встиг в останній вагон,але прийшлося вже бабусіну хату продати батькам і забрати її до себе заради цього,от і нахіба ця могілізація насильна,що всі тікають навіть хто не збирався
Vale29• 02 января 2024
Ответ длянинель 1919
А тепер через таких як він справжніх інвалідів трясуть, бо не зрозуміло чи то справжній інвалід чи куплені документи
smilingsky2010• 02 января 2024
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Он не говорил про эмигрантов, он говорил про беженцев. Если вы уехали до войны, имеете статус(ПМЖ,гражданство), то можете не возвращаться
dominoha• 02 января 2024
Чоловiк, були ровно 1 рiк у Польщi,повернулись...але якщо все буде максимально погано то прийдеться iхати знов
smilingsky2010• 02 января 2024
Люди не уезжают, потому что эмиграция это трудно. Более того, если откроют границы с отменой статуса защиты, как было до февраля 22, уедут единицы
Yammystar• 02 января 2024
Ответ дляKlodia
У меня в Украине бизнес неплохой, сейчас идет ок, доход есть, квартира. За границей не хочу работать на тех работах, на которых сидят уехавшие знакомые. Боде храни николаевского Ванька, который еще вчера вечером предупредил, что в 6 утра будет масштабный обстрел и я пошла с раскладушкой в метро дрыхнуть, поэтому нервы более-менее.
От те саме, в мене бізнес, в чоловіка (невиїзного) робота з зп 2к євро. В дитини садок ( з осені хороша школа), танці, друзі, батьки наші, квартири дві, нормальний рівень життя. А там шо? Сидітиму на соціалі чи піду прибиральницею?
Юлия М1• 02 января 2024
Муж, старший сын не выездной, родители мои и мужа за 70-75 лет. Если я уеду с меньшим, то на мужа оставлю всех стариков:((( Меньшему будет конечно за границей спокойно, а я? Здоровья у меня нет вкалывать по 12 часов. Раб.силой быть не хочу,поэтому осталась и не выезжала. Это мой выбор, зато я никого не предала. Если нам суждено выжить в этой войне, то так и будет.
Решка7777• 02 января 2024
Детей вывезли, я с мужем тут
катерина12009• 02 января 2024
45 років, англійська і іспанська середній рівень, по професії звичайний бухгалтер, іншого не вмію, здоров´я нижче плинтусу. Що мені там робити? Не бачу яку роботу крім фізичної я зможу знайти, а фізичну надовго я не потягну там і ноги протягну. Значить сидіти на виплатах поки не лишать. Ну щось дуже не дуже. Ще кота треба вивозити, він старий нікому крім мене не потрібен. Є будинок який трохи відремонтувала після прильотів. Якось буду тут. Стара я вже для того щоб починати все спочатку та і нема заради кого і чого
Natabond76• 02 января 2024
Ответ длякатерина12009
По міркам Європи ви молода жінка, не наговорюйте на себе .
Мені скоро 48 і я не здаюся.
катерина12009• 02 января 2024
Ответ дляNatabond76
Мені скоро 48 і я не здаюся.
Дякую), але мабуть тут головне бажання, почуваю себе такою неподйомною. Вам удачі💐
Решка7777• 02 января 2024
Ответ дляliss
Пойдите спросите у Зе почему страна закрытая стала .. св Корея 2(
Больше систему Туркменистана ..откуда выехать невозможно и золотые Рахмоны по стране
Одяг та сумки• 02 января 2024
моя земля - батьки - знайомі. Кожен кушик який знаю- Карпати куди їзджу з 2014 полюбила. Моря куди їздили раніше. Наш Крим дуже полюбляла. Я хочу жити тут. Чужий менталітет не хочу і ніколи не хотіла
Решка7777• 02 января 2024
Сегодня честно охренела ...от страха , и такая ненависть. Почему меня вытравливают с моего дома
Пиона• 02 января 2024
Ответ дляkornelius
Розумію! Дякую, що написали. Я була в Туреччині на початку повномасштабного вторгнення. Спочатку сонце, море, усе було добре. Потім почалося розуміння, що мені не вистачає свого дому, своїх людей, свого народу. Зараз уже рік як повернулася і не зважаючи ні на що, я щаслива бути вдома.
Natabond76• 02 января 2024
Ответ длякатерина12009
І я вам дукую🌷
нинель 1919• 02 января 2024
Ответ дляЮлия М1
у меня младшая дочь подросток и высказывает,что я ее не вывезла,ситуация как у вас
Mazhar21• 02 января 2024
Ответ длянинель 1919
А моя наоборот, никуда не хочет. Говорит, вы меня не заставите
нинель 1919• 02 января 2024
Ответ дляMazhar21
а моя плачет,что заложница мужа .брата и стариков
Павлик Равлик• 02 января 2024
Чоловік, старший син, старенький батько...
всем надо• 02 января 2024
Ответ дляVale29
Это из-за таких как вы.
Natabond76• 02 января 2024
Ответ длянинель 1919
А скільки дочці? Може у вас хто з рідні виїхав, то до них можна відправити? Жалко дитину
нинель 1919• 02 января 2024
Ответ дляNatabond76
14р,нікого немає зовсім ні знайомих ні родичів щоб їхати