Не судіть строго, куди можна поїхати перебути, я з двома дітьми садіковського віку, після сьогоднішніх подій дуже важко, я налякана. Де ще є волонтери? З собою 2 тис доларів. Я боюся що приїду мови не знаю, до кого йти, що казати, каша в голові.
любительница• 02 января 2024
Можливо хтось із знайомих раніше поїхав, то краще туди, де вони. На рахунок волонтерів- навряд чи так довго вони десь є
любительница• 02 января 2024
Можна розглянути північні країни. Там начебто і допомога є і житло. Але, чесно, не підскажу точно
ultragringo• 02 января 2024
Мама в Англии.Долго искала спонсоров.Нормально.Работает уборщицей,ходит на курсы.Выехала в августе.Там волонтеров нет.С собой у нее было 600 евро.Хватило пока пособие оформила и спонсоры подкармливали.
barabychka• 02 января 2024
в Ирландию уже поздновато. новоприбывшим с конца января пособие существенно сократят и жилье всего на 3 месяца.
Marina444448• 02 января 2024
Вам нужно выбирать страну ещё куда вам хватит доехать за 2000долларов с двумя детьми. Возможно Германия и я бы спросила по поводу Франции и Финляндии (слышала что там вроде помогают). Я живу в Чехии, там делать вам нечего точно, жилье дают но сейчас очень с этим сложно, дают только в Остраве и жилье будет разбросано по всему Моравскому краю и не уверена что вам не прийдется за него платить после 3х месяцев прибывания (это нужно уточнять), пособие маленькое, работать вы не сможете с двумя малыми детьми.
Їдьте у країни де є соц допомога. Ви мови іноземні знаєте? Відштовхуйтеся від цього.
Якщо мови нема - тоді без різниці. Найвище соцзабезпечення в Німеччині (маю на увазі не рівень допомоги, а співвідношення допомога/що на неї можна купить).
Можу написати за Францію: на вулиці вас не залишать. Приїдете у розподільчий центр, вас направлять у готель. Платити за нього не потрібно. Потім будуть шукати житло. Це може бути як окрема квартира, так і підселення в будинок у село до сім´ї. Зазвичай, з дітьми селять в окреме житло. Допомога буде мінімальна, але зможете протянути. Я знаю багатьох людей, які приїхали без двох тисяч євро, у всіх все гаразд. Якщо у вас безвихідь, прильоти і т.д. - не бійтеся їхати. Дітей українців, до речі, в садочок беруть поза чергою. Діткам за кордоном буде краще і безпечніше, якщо ви в Україні у місці де є прильоти.
Ответ дляMarina444448
Ніби з 01.01 Чехія підвищує допомогу на проживання ’зхранітельним’, мама та двоє дітей до 6 років тоді будуть отримувати виплати, яких вистачить на житло та скромне життя.
Natabond76• 02 января 2024
Швейцарія приймає. Я тут з квітня 2022р. Можу допомогти інформаційно. Їхати потрібно у Берн, звідти розподілять до кантону де є місця. Пишіть в особисті - чим зможу допоможу
Автор, яку б країну ви не обрали - знайдіть у телеграмі групи ’українці в ...’ (підставляєте назву країни чи міста) і читаєте. Там можна узнати і як краще їхати. Зараз хлопці перевізники регулярно їздять по всій Європі - возять гуманітарку, посилки, і беруть пасажирів - так дешевше їхати і кордон швидше пройдете.
Natabond76• 02 января 2024
Ответ дляИра0677
Проблем с жильём нет?
На вулиці не залишають, спочатку селять в табір, потім можна шукати окреме житло. У Берні табір цілком пристойний, у подруги тітка там жила, поки знайшла окреме житло. Нічого поганого про табір сказати не може
Na kablukah• 02 января 2024
Ответ дляИра0677
Это как?
Распределительный пункт, в котором ждёшь направление в муттак.
Мы ещё попали на распределение через отели, сейчас уже этого нет.
Роде-специфическое место,отзывы,мягко говоря, не очень.
Но это на неделю всего,можно потерпеть
Natabond76• 02 января 2024
Ответ дляNerses
Скажите пожалуйста что там с медициной?
Всім в кого статус захисту, держава сплачує медичне страхування. В нього входить все, крім стоматології. Знаю людей, яким провели складні операції за рахунок страхування. Так що нічого поганого сказати про медицину не можу. Але зуби підлікуйте перед від´їздом. Лікування зуба з каналами тут близько 1500франків обійдеться. Страхування сплачує тільки видалення
Ответ дляСhanelKa
Перебути , то на скільки ?
Щоб більш - менш обжитись нормально треба час і то місяці, півроку
Просто перебути, на місяць -два, то туристом куди фінансів вистачить
Перебути це означає до кінця війни
Ответ дляNatabond76
Спасибо!
Автобусом можете до Берлина доехать и оттуда в аэропорт Тегель, это распределительный лагерь. Можете на ютюбе посмотреть что из себя представляет. Настраивайтесь на долгую тягомотину с жильем и документами. Но на улице и голодной вы не будете. Потом чтото образуется , обустроитесь , подружитесь и все наладится
Klokkertoppen• 02 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Как вариант-Норвегия.
Но сейчас только через Роде распределение
Так, ми там рік жили. Є автобус фліксбас Київ - Осло з пересадкою в Берліні, (ми ним назад додому їхали) якщо бронювати за місяць, значно дешевше буде
Na kablukah• 02 января 2024
Ответ дляKlokkertoppen
Мы тоже ехали этой компанией, но из Швеции.
Нервов они потрепали знатно)))
Не приехал вовремя, посреди ночи выясняла где же он,оказалось,что на несколько часов опаздывает.
Вы уже уехали из Норвегии?
Если не секрет-почему?
Нервов они потрепали знатно)))
Вы уже уехали из Норвегии?
Если не секрет-почему?
Klokkertoppen• 02 января 2024
Ответ дляNa kablukah
Но это на неделю всего,можно потерпеть
Ми також не були в Роде, все через готелі. Я зараз маю діючий захист, сині картки и місце в комуні в гірському селищі, але повертатися туди взимку взагалі не хочеться зі своєї хати