lilu1990• 02 января 2024

Уже нерви не витримують

Брат телефонує і плаче, бо на межі, не відпускають додому, він цінний спеціаліст. Те саме зять, не вистачає людей. Хіба може аж на Великдень.

Хто там пише, що все буде гаразд, певно не так близько спілкується з воєнними. Картина удручающа.

Скільки вже можна тримати одних і тих же роками? Не треба ні подяк, ні нагород, ні зарплат, ні зброї, ні вашої віри чи невіри в зсу. Аби тільки додому. Просто не знаю, хто на що там надіється.
Filomena• 02 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Увы, ни ради чего. Потому что из этого всего даже вывода не делается. Народ долго и упорно обрабатывали. Начали давно, а с выходом сериала так вообще пошла жара. Та же даже все разложили по полочкам как будет, но блин не туда люди смотрели. А ведь сколько там и про бандеровцов, про русский язык, про двойные стандарты и тп. Как это можно было не заметить? Как можно не замечать, что это договорняк и стравливание людей?
Сорі, але ви і зараз не туди дивитеся.
Бачите лише те, що тиражується масово в ЗМІ.
Майже ніхто не висвітлює те, що робиться під носом і далі.
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляtrickywicky
Это по версии наших властей
В Стамбуле он был согласен просто на не вступление в нато
И обещали выход до границ 24.02
Так коли то було. Зараз у нас зовсім інша переговорна позиція
Flower Girl23• 02 января 2024
Ответ дляinresta
в стране более 500000 силовиков - но их не думают никто отправлять ....
И не отправят никогда... Кто будет, в случае чего, защищать власть от ласковых объятий благодарного электората?..
Allka- skakalka• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990
Люди розбігаються. Не наберуть. Ще рік служити - то криша поїде.
А у знакомой сын в нац.гвардии ,без конца домой мотается ,каждый месяц на 3-4 дня стабильно ,раз в 3 месяца на неделю -10 дней . И не на передовой ,а на второй линии.
Получил офицера .,Машины меняет ,и он не один такой , ещё есть тоже с нац.гвардии ,тоже дали офицера и тоже не в окопе.
Нац.гвардию берегут,чтоб потом у случае майдана ,разгоняли людей .
Я так это вижу .
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляПавела
Моя думка тут не популярна і ви також її не підтримаєте. Але коли чуєш від друга, що їм командири ще на навчанні відкрито говорять, що ви тут всі помрете, то про що можна говорити. Солдат - це раб, без прав, його життя не тільки від підлості ворога залежить, але і від людяності командира. А вони не завжди таку рису мають. Та і вище командування розглядає їх, як ресурс. І не дивно, що зараз бажаючих нема.
Щиро бажаю вам, щоб ваш син повернувся живим і здоровим. Щоб всі хлопці повернули здоровими додому.
А що командир при всій повазі повинен сказати? Вони там мислять іншими категоріями. Мій брат тему смерті теж нормально сприймає. Для них це навіть не чорний гумор уже. Без ніяких соплєй каже що вернеться як винесуть вперед ногами. Бо так...
Павела• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990
Думка простої домогосподині. Це рішення не самі прийняли, його нашептав захід пообіцявши допомогу. І не виконав обіцянок. Їм пох... А загинуло тисячі українців.
Вини з кацапів не знімаю, це гірше гною.
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляПавела
Я за те щоб пред´явити іск заходу. Хай вертають нам ядерну зброю. Або ми самі на тих ф16 прилетимо і заберемо її. Бісять уже
Павела• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990
Зараз він вже все розуміє. Приємного мало, це м´яко кажучи, але якось тримається. Але коли ти на навчанні перші дні, то така інформація сприймається по іншому.
Павела• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ми можемо говорити, що завгодно, але реальність така, що ми нічого не можемо. Особисто я виходу не бачу, може мудрі голови зверху і мають якесь рішення. Для мене це замкнене коло, на якому виживуть не всі.
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляПавела
У молодих часто рожеві окуляри. Як то приїхали якісь молоді хлопаки, новобранці, до мого брата і в очах каже горить палає. Думають що вони як у бойовиках зараз тут всіх розкидають. То він їм теж каже: ви тут за одну секунду помрете, якщо не будете обачні з холодною головою. Отже ваше горіння тільке зайве. Винесуть тут вас ногами раніше ніж ви когось поцілите.
Allka- skakalka• 02 января 2024
Ответ дляCat88
Незнаю , куча военных ни ногой там не были, почему они не могут сменить
Военные пенсионеры ещё есть .
50 лет ,он на пенсии ,пенсия хорошая .
За фронт и слушать не хотят .
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляПавела
А я бачу: прямо пригрозити заходу що як Росія тут все окупує, то будуть вони бідні. Нехай свої труси провітрять. Особливо Байден. То даю, то не даю. Салліван за ним ходить по пам´ятам щось нашіптує. Та пішли ви в ж*пу. Буде ваше НАТО бідне
Павела• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990
))) я вже раніше писала, що я б кацапам коридор в Європу відкрила, щоб попробували як це. Але це так, сумні жарти, нереально. Наївно так думати. Все значно складніше. Ми просто заручники в даній ситуації.
Vinland• 02 января 2024
Девчонки, очень сочувствую вашему горю. Но реальным родственникам военных хочу напомнить, что на этом форуме процентов 30-50 матрех. Вон уже шаблоны пошли про ’достаточно было просто не вступать в нато’, типа нас туда брали, или ’погибаем за олигархат’, ага в Буче, Изюме, Херсоне олигархов расстреливали и все такие ’думающие’ про ’виновата Америка’, не смотрящие телемарафон, но усердно читающие российские методички.
Не туда вы выговориться пришли. Сорри, что влезла в ваше общение со своими комментариями, но стало противно смотреть на шабаш рашатроллей, питающихся чужим горем.
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляVinland
Ми про проблеми в армії, демотивацію, виснаження і неграмотну мобілізаційну політику.

А не - всьо пропало, здаємся.
Vinland• 02 января 2024
Ответ дляlilu1990

А не - всьо пропало, здаємся.
Этой темой проблемы в армии вы не решите, а вот матрех знатно порадуете. Больше мне сказать нечего.
автор lilu1990 • 02 января 2024
Ответ дляПавела
У мене є якась така дивна надія, що як прийде до влади Трамп, то трохи там ще повидєлується, поїде до Путіна раз, та два, щось там з паном сі перетре та й зрозуміє, що США на задворках історії скоро буде.

І дасть нам усе що проситься. А не як Байден - по каплі. Бо Трамп трохи емоційний. Давайте зробимо америку знову великою і все таке.
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляtushka123
Увы и ах. Потери не пополняют сейчас и мобилизовать такое кол-во людей не получится, чтобы всех заменить! А потери реально огромные и люди, которые там выживают, просто едут мозгами от всего этого.Там зачастутстоит 1-2,где должно стоять 15!!!Я не говорю о спокойных местах, я именно о нуле и очень понимаю автора!
Чому не вийде?
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
ваши предложения? мобилизация - единственный выход это решить
Не хочуть - заставлять!) да?
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Ага, а отсчет этих 36 месяцев начнется наверно с момента принятия закона?
Доречі цікаве питання
Но думаю, не факт
У них же є бумага якась, де стоїть дата взяття до збройних сил
Еленнн• 03 января 2024
Ответ дляtushka123
Дамочка, у меня там, в отличии от вас сын и много родных и друзей. То я имею право рассуждать и я никого не посылала , а озвучиваю свои мысли. Не могут там быть одни и те же, не могут! И теперь наверное пора донатеров менять на воюющих. Воюющим пора нормально отдохнуть и почувствавть себя людьми!!!
нє,донатерів не трогатимуть,так як там зарплата висока. а голотьба,котра ледве виживає на отримані копійки-так тих не жалко.,сіра масса.,от тут і інваліди 3-2 пргодяться,бо доходи у них також малі,та ще й з бюджета тягнуть..
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Такі як і ті що колись прийшли .
А що буде при заміні тих на тих? Маю на увазі чим воно посприяє державі, перемозі?
Перших додому не пустять, нових позабирають з роботи. Всі там. А боже збав ще на 2025 підем новий круг, ще третіх з роботи знімуть (перших знов таки можуть не розпустить). І що це? Я вже логіку трохи втрачаю.
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляMd.Inna
вот к этому все и идет
если не будет края и конца, люди будут бригады расстреливать, месть за то что затолкали на фронт

если нет желающих контрактников о чем может быть речь?
Я з Вами погоджуюся
Якщо заберуть 3/4 всіх чоловіків, ладно, 2/4, а на наступне півріччя доберуть ще ту чверть, то потім на якийсь вже умовний кінець війни залишиться незадіяна 1/4 плюс ті що повернуться. І це ми не рахуємо втрати з жінок-військових. І що це за перемога? (Особливо якщо підпишуть якісь угоди брехливі та гарантіі іграшкові)
po_li_na-49a8• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Не хочуть - заставлять!) да?
да, потому что защищать страну - обязанность граждан.
Mrs.Ochmonek• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Я з Вами погоджуюся
Щодо цифр, то мова йде про тисяч 15-20 щомісяця, щоб їх можна було підготувати, тобто процес поступовий. А не так зразу 3/4 чи половина усіх , як ви написали.
А якщо не воювати, то підписуй - не підписуй, жити українцям вони не дадуть.
Еленнн• 03 января 2024
Ответ дляlilu1990

ви почитайте,що Трамп в різдв’яному привітанні понаписува про Україну... то ж не сильно надійтесь. ((.
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
А обов‘язок держави - забезпечити безпеку
Teonaa• 03 января 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
А це чимось допоможе? Ну реально
автор lilu1990 • 03 января 2024
Ответ дляЕленнн
Та в тому то й справа, що його кидає з одних крайнощів у інші. Він думає, як приїде до Путіна, той покаїться і поплаче у нього на плечі. Трамп як мала дитина в політиці