Глас_Народа• 03 января 2024

всьо пропало

Оце такий стан, і "Боже пАмАжи" не допомагає.
Я спустошена, я виснажена, а теми на советчиці мене добивають, ви наче десь у паралельній реальності існуєте.
Хтось тут постійно тулить скрін з російського ТГ каналу, де написано що основна ціль іпсо не викликати злість, а спровокувати зневіру і відчай, здається в них вийшло, я не бачу виходу і поки ніякого світла попереду.
Сум, жаль і втома.
Мені терміново потрібне повітря, свіже, життєдайне і мабуть ще грошей, щоб життя заграло новими барвами.
Просто поговоріть зі мною.
Силиконочка• 03 января 2024
Ответ дляГлас_Народа
А до цього Ви їх не помічали?
Нам у будинок прилетіло ще у березні 2022 року, ми переїхали, та й тут гупає, тому не пов´язую свій стан із останніми обстрілами, хоча цілком можливо що воно просто накопичилось
Воно просто накопичилося. Там нижче ви писали, що ще в лікарню до чоловіка їздите.
Просто окрім обстрілів є інші обставини, які коли співставляєш, викликають відчай. Це все накопичується. Особисті проблеми. Недостаток фінансів ( може правда я не так зрозуміла ваш останній меседж). Це все в якийсь момент призводить до ’ як взагалі з цього всього вилізти’
Прогулянка допомагає точно і не на довго. Періодично робити детокс новин.
Щось приємне для себе. Але це потребує грошей в основному.
Мені все тільки дуже на короткий час допомагає. Поки не попадеться якась публікація безумної чи ще щось

Одужання вашому чоловікові 🙏

Силиконочка• 03 января 2024
Ответ дляПростецкая
Только с 29-го? Круто. А мы два года уже.
Пішло міряння хто більше))
Силиконочка• 03 января 2024
Ответ дляМандолина Бу
Тоді просто не читайте порадницю, притримуйтеся інф.гігієни, радуйте себе приємними дрібницями.
Оце до речі так. Тут останнім часом ще й матрьошки активізувалися. І багато дуже зовсім не тих тем. Я їх обходу 10ю дорогою.
автор Глас_Народа • 03 января 2024
Ответ дляСиликоночка

Одужання вашому чоловікові 🙏
Ви усе правильно зрозуміли, чоловік тільки місяць на лікуванні, а в мене вже боргу 150 тисяч, і це ще навіть не реабілітація
А_я_ЛОЖУ!• 03 января 2024
Ответ дляГлас_Народа
Куди наприклад?
На работу?
А_я_ЛОЖУ!• 03 января 2024
Ответ дляГлаголиця
Я с 29го слушаю взрывы . Не попустит.
А мы с 24.02.22
Чупокабра• 03 января 2024
’Всьо пропало’, ’Боже пАмАжи’

А про що з вами говорити?
Одна огида до вас і вашої писанини.
Обижулька• 03 января 2024
Ответ дляПростецкая
Мабуть з Бєлграда
автор Глас_Народа • 03 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
На работу?
працюю, з понеділка по п´ятницю з 8:00 до 17:00

автор Глас_Народа • 03 января 2024
Ответ дляЧупокабра
’Всьо пропало’, ’Боже пАмАжи’

А про що з вами говорити?
Одна огида до вас і вашої писанини.
ну силою Вас точно ніхто не змушує, та і дійсно про що балакати як Ви не розумієте приколів
Силиконочка• 03 января 2024
Ответ дляГлас_Народа
О, ну звідки позитив візьметься?( Це вибачте прогулянками не загуляєш. Бо це здоров´я близької людини+. Фінансові зобов´язання. Це дуже тисне . Особливо коли ще починаєш читати деякі теми .

Хочеться побажати віри в майбутнє. Щоб ніякі зовнішні обставини цього не змогли зламати. Ну і здоров´я, витримки вам. А чоловіку ще раз найшвидшого відновлення 🙏.
Силиконочка• 03 января 2024
Ответ дляЧупокабра
’Всьо пропало’, ’Боже пАмАжи’

А про що з вами говорити?
Одна огида до вас і вашої писанини.
Від вашого коментаря зато сплошні фіалки
Силиконочка• 03 января 2024
Ответ дляОбижулька
Мабуть з Бєлграда
Я вже не писала) 😂😂
’ За штооооо? ’
Чупокабра• 03 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Ви від теми і авторки не відволікайтеся, бо вона не до кінця визначилася у відчаї вона чи на приколі
Глаголиця• 03 января 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А мы с 24.02.22
Я уехала из Харькова и не слушала. Теперь нужно собрать себя в кучку и принять факт, что переезд по стране -это только отсрочка. Нужно менять что-то кардинально
Глаголиця• 03 января 2024
Ответ дляОбижулька
Мабуть з Бєлграда
Как хорошо, что в вашей реальности бомбят только Белгород, наверное так легче жить
Обижулька• 03 января 2024
Ответ дляГлаголиця
Як добре що у моїй реальності вміють читати, на відміну від вашої
Тримбулька• 03 января 2024
Ответ дляГлас_Народа
А де тут ’приколи’?
Смурфик• 03 января 2024
Ответ дляСиликоночка
Ви відчуваєте тепер задоволення, що не лише Донецька, а й вся Україна під обстрілами?
Это ваша фантазия