Крайня невістка• Изменено 03 января 2024

Мені робота треба

Можливо комусь треба помічник: вести інстаграм-магазин, набирати тексти, писати відгуки. Чим ще в інтернеті можна заробити? Я дівчина розумна і швидко навчаюсь. Дуже хочу і треба заробляти гроші! Дякую, хто відгукнеться
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
А які на це розцінки?

ОбережнаЯ• 03 января 2024
Тут многие с десятилетним опытом ведения онлайн магазинов не могут найти работу
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А які на це розцінки?
В місяць хочу зп 12 тис.грн
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
А я з ким не спілкуюсь, всі працюють віддалено, але не говорять ким і де.
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
А що саме Ви готові для цього робити?

От є у мене інстаграмм магазин. Зараз весь мій дохід є менщюшим. Якщо у Вас є ідеї, як збвлшити дохід у 2,5 раз
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Я вже перечитала всі теми тут про роботу, зареєструвалась на Кабанчику, моніторю Робота ЮА. А раптом пощастить)
Королева спама• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
В місяць хочу зп 12 тис.грн
тут бы самой в своем инстаграме 12 тыс заработать

автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А що саме Ви готові для цього робити?

Сторінку треба активно вести, виставляти сторіс з оглядами товару, обов´язково відгуки виставляти. Додавати підписників нових, пропонувати знижки
Цікавий писочок• 03 января 2024
яке місто? нещодавно попадалась вакансія в Одесі
ОбережнаЯ• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну значит нечем хвастаться.
Я много лет рала удаленно. Вела магазины. Знала функционал Прома, Розетки, Опенкарта. Все их нюансы и т.д
Когда нужна была подобная работа, я не смогла её найти. Люди стали экономить на таких менеджерах.
ОбережнаЯ• 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А що саме Ви готові для цього робити?

Если она будет иметь такие идеи, то ей ваш инста магазин 300 лет не приснился
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляКоролева спама
Я до війни продавала речі на Шафі і Олкс, і я вам скажу можна було жити. З війною продажів практично немає. Треба робота. Я б хотіла придумати щось своє, власний бізнес, але немає ідей. Дуже хотілось відкрити оффлайн магазин продуктів або одягу та взуття, але зараз в прифронтовій живемо, можливо доведеться виїзжати, дуже ризиковано
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Дніпропетровська область
Королева спама• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
в том и дело, до войны было совсем иначе
ну у меня дроп, я не завишу хоть от закупок
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляКоролева спама
Дивлюсь в Тік Ток зараз активно речі купують
Птица Говоруша• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
хм, я работаю проституткой, но всем говорю что работаю дома удаленно. Знаете как в том анекдоте: ’и вы говорите’)
автор Крайня невістка • 03 января 2024
А де можна писати відгуки за гроші? Можливо підскажете
Цікавий писочок• 03 января 2024
если умеете вести инстаграм, красиво фотографировать, если вдруг сами модельной внешности и на вас вещи хорошо сидят- вам в ДРОП
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Дніпропетровська область
А я з Дніпра. У мене все онлайн. Але про виїзд також є думки

автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
А где искать поставщиков?
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Та ми на кордоні з Донецькою зараз проживаємо, як Курахово візьмуть, то треба буде тікати. То вже дуже близько до нас
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А ким ви працюєте і де?
Цікавий писочок• 03 января 2024
в инстаграм магазинах производителей. они там в заголовках обычно пишут ДРОП
но Вам на блюдечке никто не выложит. просто ройтесь, ищите, пробуйте
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Спасибо, буду искать
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
А ким ви працюєте і де?
У мене товари для рукоділля, ексклюзивні товари.

Ще працюю у позашкільні освіті і в гуманітарній організації з дітьми
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
А куди виїжджать плануєте?
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А куди виїжджать плануєте?
Поки нічого не плануємо, в нас була просто розмова, що можливо доведеться виїжджати. Там буде видно. Не хотілося б нікуди
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
А як Ви з рукоділлям? Не займаєтесь нічим?
автор Крайня невістка • 03 января 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ні, нажаль, не вмію нічого такого
Пи Пи Пилюля• 03 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ні, нажаль, не вмію нічого такого
Якщо у Вас є бажання, я можу навчити робити великі квіти. Це зараз можно і модна на цьому заробляти