У всеx все нормально?
Valeriya_fw• 03 января 2024
Ответ дляvikohka
у нас сильно гупнуло три раза, мне аж уши заложило, страшно.
Я слышала не близко, от нас далековато
Ответ дляvikohka
я вылетела в коридор как пуля, ничего не видела. я в приднике живу.
Я на правому березі на Т. Було чутно 2 вибухи, один з них дуже гучний.
За уточненою інформацією, сьогодні пообіді наші захисники збили в Дніпровському районі 2 ворожі ракети. - голова ДніпроОВА
Через падіння уламків виникла незначна пожежа. Зайнялася суха трава на відкритій території.
Ответ дляМанула
спасибо. только голову отпустило, впервые от стресса разболелась.