Ёшки_Матрёшки• 03 января 2024

Перерахування на карту

Що може бути, якщо час від часу на карту надходять гроші 1000, 2000, 10000? Одним платежем
Valechka-mk• 03 января 2024
В смысле, что может быть?
А какие варианты?

Сметчица• 03 января 2024
Секс може бути
Бибер-анонимер• 03 января 2024
Перші два точно нічого, третій - не в курсі. Плюс має значення загальна сума за місяцт.
Перемелица• 03 января 2024
на карті може стати на 1000, 2000, 10000 більше, ніж було до перерахування.
Rocka Rolla• 03 января 2024
Значить вам пощастило, іншим за це потрібно працювати 😁
автор Ёшки_Матрёшки • 03 января 2024
Ответ дляValechka-mk
В смысле, что может быть?
А какие варианты?
Ну, якийсь моніторинг є? Може щось змінилось в новому році
автор Ёшки_Матрёшки • 03 января 2024
Фін моніторинг?… можна сказати повернення боргу
Rocka Rolla• 03 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
За такі суми якщо це не мільйони загально ніхто нічого не буде питати
автор Ёшки_Матрёшки • 03 января 2024
Таке в інеті знайшла

Valechka-mk• 03 января 2024
Пока вроде никакого.
Было раньше вроде ж от 400 тыс - то попадаете под мониторинг
автор Ёшки_Матрёшки • 03 января 2024
Ответ дляRocka Rolla
Дякую. Там невеликі суми. Але час від часу надходять кошти.
english book• 03 января 2024
Має значення від кого. Якщо від людини ідентифікованої банком, офіційно працюючої, сплачуючої податки,з території України, то нічого не буде. Тим більш якщо це член сім´ї.
Valechka-mk• 03 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Таке в інеті знайшла
Откуда информация? И на чем она базируется?
Нужны официальные данные - приказ/закон/распоряжение и тп, а не просто инфа из интернета
english book• 03 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Таке в інеті знайшла
Воно вже давно працює при переказі з терміналів. Щоб переказати будь яку суму , вы вводите свій номер телефону перед переказом. Раніше цього робити було не потрібно.
Без комплексів• 03 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ничего не изменилось. Фин мониторинг есть сейчас, так же, как раньше
Без комплексів• 03 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Таке в інеті знайшла
А это здесь причем?🤔
Без комплексів• 03 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Пока вроде никакого.
То обязательный фин мониторинг. А есть выборочный. Под него может попасть любая сумма
Крихітка на всі• 03 января 2024
рєзнікову і іншим мільйони нічого не буде
а вас можуть посадити на пару років