Гарні диньки• 03 января 2024

Зимняя вишня

Пересматриваю
Гадливое чувство (
Кинг-Конгша• 04 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
Я бачила.
Про радянський шлак.

Так ви відповідь дасте?
Яке відношення не дуже гарний радянський фільм має відношення до батьків
Во первых фильм хороший. Во вторых ,, советский шлак,, всё что связано с той страной для вас получается шлак. Дальше дискутировать не имею желания.
Протру пилюку• 04 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
О так, чудовий фільм.
А який приклад дівчатам подає для наслідування!

Та про що з вами дискутувати?
Щоб в кінці почути ´такую страшну пАтЄрялі´?
Кучерявочка• 04 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
О так, чудовий фільм.

Та про що з вами дискутувати?
Вы сейчас рассуждаете как советская училка ´какой пример для девушек подаёт ваше развратное кино????’😀
Основная масса фильмов на белом свете - про отношения. Из них огромная часть - драмы про любовные треугольники. И что? Весь этот кинематограф не имеет права на жизнь? Будем только Звездные войны смотреть ?
Важно как фильм снят. Это снят - прекрасно.
Протру пилюку• 04 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Так а що там не так з Зірковими війнами?))

Батьки і діти, конфлікт поколінь.
Драма нерозуміння сином батька.
Любовний трикутник теж присутній.

Все як ви любите)

І що прекрасного в тому як знята Зимова вишня? Страждання самотньої жінки, яка міняє дитину на одруженого чоловіка?
Вона що, викликає у вас симпатію?

Коли Дарт Вейдер міняє дружину і дітей на темну сторону, то він щось отримує. Силу, владу.

А що отримала ця жінка? Порожню квартиру? Зневагу себе до себе? Зневагу від дитини в подальшому? Що з цього всього-прекрасно?