Мафиозная• 04 января 2024
Яку ТМ одягу обрати для новродженого? Ціна/якість.
З вишневого садка• 04 января 2024
Я брала картерс почти всё до двух лет, он подходит худеньким детям. Некст всё было очень широкое.
Гжегож Бженчишчикевич• 04 января 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Некст, картерс, мазеркеа
Mothercare дійсно гарні, але ціна висока у порівнянні з іншими ТМ з аналогічною якістю
Да_Я_ТакаЯ_• 04 января 2024
Слухайте, сходіть до секонд=хенду) Ось чесно. На новонароджених там повно одягу в стані нового: чоловічки, боді, навіть теплі комбінезони та конверти трапляються. Все - ті ж самі George, Next, Mothercare, тощо, але ж ціна - смішна. Вони так швидко ростуть, що ви заморитеся купувати нові брендові речі, навіть якщо можете собі це дозволити.