Аленький носочек• 04 января 2024

Порекомендуйте стоматологічну клініку в Львові?

Щоб мали свій рентген,сканування зубів і більш менш на сучасному рівні але не за захмарними цінами.Знаходились не дуже далеко від центру.
Мадам Тю-лю-лю• 04 января 2024
прицільний рентген є практично у всіх приватних клініках

Кидаю курити• 04 января 2024
Зара вам ніхто свою клініку не порадить) у Львові і так запис до стоматологів на 2-3 місяці наперед, а якщо написати тут відкрито на всю советчицю то чекати запису треба буде пів року) кому то треба
Шалена невинність• 04 января 2024
На пекарской норм. Частные все отпало за считанные месяцы, первые пломбы через две недели упали. На пекарской в стоматологии переделывала. Лучше.
автор Аленький носочек • 04 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Так воно отож,я так туристом поїхала до Львова уже раз.Нашла в день в день.Не дай бог.Шкоди на чималу суму 🤬
Тепер шукаю щось путнє і по цінам і по рукам і психічно здорове🤨
Оно само купилось• 04 января 2024
У мене стоматологія в центрі. Я туди ходжу бо працювали навіть на новий рік. А все інші відпочивали. Рятували мене після лікування в Польщі
автор Аленький носочек • 04 января 2024
Ответ дляОно само купилось
Яка саме?