Кастрюлька• 04 января 2024
Завхоз в дитячому садочку.Робота
Яка зарплата на цій посаді і які обов´язки?
Стефанія• 04 января 2024
ми не директори садочку куди Ви зібралися працевлаштовуватися, нам не видно
Кастрюлька
• 04 января 2024
Ответ дляСтефанія
Навіщо тоді пишете в темі, якщо немає інформації по моєму питанню?
Стефанія• 04 января 2024
Ответ дляКастрюлька
я колись працювала у централізованій бухгалтерії, ми займалися батьківською платою і харчуванням у дитячих садочках та НВК, тісно співпрацювала і з директорами, і з завхозами, зарплата різна, умови різні, питайте там де будете працювати
Кастрюлька
• 04 января 2024
Ответ дляСтефанія
Дякую
Стефанія• 04 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Дякую
а уже все, пізно, я вже погано подумала про Вас
Кастрюлька
• 04 января 2024
Ответ дляСтефанія
Я про вас взагалі нічого не думаю
Слухи-руки не распускаю• 04 января 2024
завідувач господарства 8 т.р. - 5240 грн( буде доплата до мінімалки)
Кастрюлька
• 04 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Які обов´язки не підкажите?
Слухи-руки не распускаю• 04 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Які обов´язки не підкажите?
ну з цим питанням до директора
Просто Фіфа• 04 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Які обов´язки не підкажите?
Это как завхозы в школах. Кажется что ничего не делает человек,а по сути на нем все,спрос с него за все за минималка
У меня знакомая в школе и в детском садике завхозы. Собачья работа и нервы.
Но они сидят,так как доплата к пенсии это..