volchicaa• 04 января 2024

Как Вы понимаете словосочетание «свободная душа»

Как вы для себя это трактуете?
Kariana12• 04 января 2024
Независимость.

Taya_Groza• 04 января 2024
Бег по острию ножа, холодная душа, ты двигай не спеша ногами…
healer09648293• 04 января 2024
цілковита безвідповідальність
Sicillia• 04 января 2024
В мене є така родичка. 45 років. Чоловіка і дітей немає. Є робота і нерухомість в Києві. За все життя маса чоловіків і коханців. Купа приємних моментів. Все життя у неї подорожі. Може, вже 50 країн відвідала. Завжди у неї компанії і гульки. Завжди весело, смачно і п´яно. Вільна душа)) і якщо сьогодні їй зателефонувати і сказати, що є дешева путівку в Тайланд, але треба через годину виїхати з дому,щоб встигнути на літак. То вона збереться за годину і побіжить. Кине все і полетить в Тайланд дивитися храми і засмагати на сонці. Це я називаю ’вільна душа’. Такий спосіб життя, де гедонізм- вище благо
Life is Beautiful• 06 января 2024
Це людина, яка має свою квартиру, де може бути хозяйкою та нікого не слухати.