Киця-бриця• 04 января 2024
Ощадбанк
Подскажите сколько сейчас по времени занимает перевыпуск не именной карты ощада?
Оператор говорит до 14-30 дней , но хотелось бы знать более точно
Для драки• 04 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Вони хіба випускають неіменні? Мамину іменну забрала через 2 тижні
Военным дают сразу не именуют.
Киця-бриця
• 04 января 2024
Ответ дляГолубка миру
Так, в мене соціальна не іменна. При оформленні видали одразу таку.
Киця-бриця
• 04 января 2024
Ответ дляnavariya
Скажу від своєї думки - як і Приват, всі державні банки, згноілись... Чому? Напевно, військова ситуація...
В мене основна - моно, повністю влаштовує. Ця соціальна , не хочу заморочуватись і міняти на іншу що б змінювати в держ органах реквізити для виплати
Голубка миру• 04 января 2024
Ответ дляnavariya
Ще задовго до війни вони згноїлись