anakhata• 04 января 2024

Сон про війну

Війна буде тривати ще сім місяців.
100% так буде.
РойЛеля• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Так, будемо домовлятися
Тобто всі ці території раша собі лишить?
автор anakhata • 04 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Запорізька, днр, лнр так. Крим по енергетиці повинен бути звільнений, але логіка сперечається з цим))
Басина• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Так, будемо домовлятися
Це хєровий варіант...
Seehund• 04 января 2024
Ответ дляlilu502
Автор, заскрінимо. Якщо неправда, ми Вас знайдемо😂
Мне как-то приснилось, что война будет 5 лет. Заскриньте, что я не угадала.))
РойЛеля• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Так і мені казали, що до осені кінець, Херсонська і Крим наш. Але не гадалка казала, хтось інший.
Важко в це повірити.
Запоріжжя шкода дуже, якщо так.
Але якщо ви праві, то через 7 років вони не дадуть нам шансу ((
lilu502• 04 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Жить в очікуванні війни це здається ще більшим випробуванням, ніж у війні
так, тому мене накриває. Я хочу жити вдома🥲
HB_girl• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Мене просили порахували скільки місяців буде війна. Я рахувала зчитуючи енергетику. Точно інфа 7 місяців вийшла. Це не просто фантазія уві сні.
Мені сон влітку був, що війна закінчиться в липні 2024. Але мені щось мало віриться.
автор anakhata • 04 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Важко в це повірити.
Запоріжжя шкода дуже, якщо так.
Я теж не гадалка, так сказати, але таро. Можу розкинути. Більше по енергетиці дивлюся. Ми за ці сім років також станемо сильнішими.
автор anakhata • 04 января 2024
Ответ дляHB_girl
Саме так, стрілянина і смерті до кінця літа зупиняться.
Mush_Mash• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
А потім типу холодна війна?
Mush_Mash• 04 января 2024
Ответ дляБасина
Якого року?...
Цього. Була в неї восени 23го(
Life-game• 04 января 2024
Абсолютно нормально
Август примерно
Мне снилось 9-10 месяцев.
В начале ноября!!!!
Все верно, автор
Mush_Mash• 04 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Важко в це повірити.
Запоріжжя шкода дуже, якщо так.
Я теж впевнена,якщо їм залишиться бодай що, вони повернуться. Це ж і так зрозуміло.
Sofia Tatra• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
А у вас раньше уже сбывались сны или предсказания такие ?
Басина• 04 января 2024
Ответ дляSeehund
А мені, що 4 роки...
Seehund• 04 января 2024
Ответ дляБасина
А мені, що 4 роки...
Это всего-навсего работа нашего мозга.
tushka123• 04 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Важко в це повірити.
Запоріжжя шкода дуже, якщо так.
Нам вже давно потрібно було робити щось самим для свого захисту--- зброю, набої, дрони. А ми лише гав ловимо та надіємось на тих, хто нам допомагає і при цьому крадемо цю допомогу.....! Навіть фортифікацій не роблять......Чому так? Для чого? То в разі такого договорняку і припинення вогню, нам все одно треба ставати на військові рейки і робити все те, чого не робили і не було зроблено свого часу! Нарощувати арсенал зброї, фортифікаційні споруди на кордонах і таке інше. Тільки так в нас буде шанс. А якщо ні, то страшно уявити що буде....
Life-game• 04 января 2024
Ответ дляHB_girl
Все верно, плюс минус. Не переживайте
Басина• 04 января 2024
Ответ дляSeehund
Это всего-навсего работа нашего мозга.
Можливо. Це було в першу ніч війни... стрес...
PANTERA_KET• 04 января 2024
Ну дай то Бог до липнЯ 24.
PANTERA_KET• 04 января 2024
Ну дай то Бог до липнЯ 24.
Seehund• 04 января 2024
Ответ дляБасина
У меня не было вообще снов в начале войны, сон урывками, сидя, в полглаза.
HB_girl• 04 января 2024
Ответ дляLife-game
Все верно, плюс минус. Не переживайте
Я не хочу вірити в договорняки і таке закінчення. Маю змогу поїхати з України всією родиною, але мрія тут зустріти старість, щоб син жив в Україні, приїздити в місця свого дитинства. Якщо ми підемо на поступки раші, то це все, кінець…
Success2013• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Где-то уже читала,что в этом году переговоры и к концу года всё на стопе,но в 29-31 годах по новой.
автор anakhata • 04 января 2024
Ответ дляSofia Tatra
Про війну тільки перед обстрілами сильними сниться щось конкретне, от снився будинок, що в нього дрон влетів і я точно знала, що на правому березі Києва. Це десь за тиждень до тих обстрілів і цього будинку в Соломʼянському районі.
bespe4na_mavpa• 04 января 2024
На самом деле такая работа намного сильнее мотивирует и вселяет надежду, чем эти рыгачные лозунги реверансов и манек. Так держать
Басина• 04 января 2024
Ответ дляSeehund
А я вирубилась у підвалі на годину, і наснилось...
iya2011• 04 января 2024
Ответ дляanakhata
Мне часто снились сны о войне за несколько лет до начала. Ракеты, самолеты и что надо прятаться. Помню просыпалась в ужасе. Конечно в это не верила, хоть вещие сны бывают. В прошлом году приснилось, что наши украинские военные в лесах Крыма, причем на юге, скорее конец весны. Большие сомнения, но сон был.
автор anakhata • 04 января 2024
Ответ дляSofia Tatra
Але чесно кажучи не бачу в цьому якоїсь користі. Просто картинка. Навіть як попередження буде не сприймеш. Краще відіграються моменти з людьми, от тут все конкретно) або показує, що а реальний час відбувається, або те, що буде найближчим часов
Life-game• 04 января 2024
Ответ дляHB_girl
Подождите, это ничего не означает прямо такого. Война повторится может когда угодно и с кем угодно. Хоть завтра, хоть во Франции
Встретите вы старость в Украине! Не переживайте.