Мой завтрак• 05 января 2024
Плитка з інтернет-магазину.
Підкажіть, хтось замовляв плитку в інтернет-магазині? Порадьте перевірений.
Живу в місті, де немає особливого вибору в магазині.
Natalia505• 05 января 2024
В епіцентрі купую все. В нас є пункт видачі, доставка безкоштовна. В них часто акції бувають.
Кондуктор трамвая• 05 января 2024
Я декілька разів замовляла в Агроматі. У нас в містечку випадково знацшла магазин, який безкоштовно привозив з Агромату під моє замовлення. А плитку я знаходила самостійно на сайті. Але з початком війни ця послуга в них стала недоступна, тому потім я вже сама оформлювала доставку новою поштою.
Мой завтрак
• 05 января 2024
І скільки виходить доставка Новою поштою? І якщо поб´ється в дорозі? Треба оглядати при отриманні кожен ящик?
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляМой завтрак
Дорого. Вони все пакують в решітку дерев´яну, це додаткові витрати.
Natalia505• 05 января 2024
Можна автор домовлятись з магазином, якщо є постачання у ваше місто, можуть завезти. Мені так пропонували ліжка доставити. З менеджером спілкуйтесь.
Кондуктор трамвая• 05 января 2024
Ответ дляМой завтрак
Нова пошта завжди була не дешева. В тому році брала 5 кв.м плитки розміром 1,0м х 0.33м, тобто упаковки не маленькі. Заплатила 750 грн за доставку.
Хвець-тець• 05 января 2024
Ответ дляМой завтрак
Да, обязательно осматривать
Кондуктор трамвая• 05 января 2024
Ответ дляМой завтрак
Я оглядала, це ж в моїх інтересах. Плитка була вся ціла.
оксюморон• 05 января 2024
звичайний стул доставка Новою поштою в місто -800грн. навіть не уявляю, скількі буде коштувати плитка.шукайте в своєму місті хто під замовлення привезе вам.
Мой завтрак
• 05 января 2024
Ответ дляоксюморон
Нічого собі! Оце ціни!
Недавно сделал покупку керамической плитки, и восторга нет предела! У магазина огромный выбор первоклассной плитки – разнообразие форм, размеров и стилей просто поражает. Цены приятно удивили – качественный материал по таким доступным ценам – находка! Особенно радует наличие плитки от Del Conca итальянского производителя премиум-класса. Это действительно шедевры в мире керамики, и теперь у меня в доме кусочек итальянского стиля. Качество материала на высшем уровне, прочность и долговечность гарантированы. Не могу не отметить и профессионализм сотрудников – помогли подобрать именно то, что нужно для моего проекта. Рекомендую этот магазин тем, кто ценит качество, разнообразие и дружелюбное обслуживание. Спасибо за ваш профессионализм и качественный товар!
Кофе в лобби• 11 февраля 2024
Ответ дляИгорь Дуб
Прям рекламый пост.