Грабля• 05 января 2024

А Ви не хочете в сільраді попрацювати?

Відео із ТТ.
Добрий день,хлопці.А що ви тут робите?(вопрос к ТЦК)
Працюємо.
А в нас зараз у сільраді засідання,там сидить багато чоловіків,ви не хочете туди піти попрацювати?Чи лише хватаєте на дорозі простих хлопців?

https://vm.tiktok.com/ZM65TmDUA/
Цей,наприклад,теж не хоче працювати у окопі👇
Мотористка• 05 января 2024
Вчора була в сільраді
Дитину війни оформляла
Нарешті попала за 4 міс
Матір божа
Всі з губіщами сидять там
Вийдіітььььь
В нас крвііііід
Закрийте двері

Хамлюги змії 🐍

Точу ляси• 05 января 2024
Чтобы тцк потом сами на фронт поехали?
Они не трогают тех у кого есть хоть какая-то власть.
автор Грабля • 05 января 2024
Ответ дляТочу ляси
Чтобы тцк потом сами на фронт поехали?
Надо мужчинам обучаться боевым искусствам,чтобы защититься,когда будут вылавливать.
Тро Нью-Йорку• 05 января 2024
Ну зайдуть вони туди, їм депутати покажуть бронь, що далі...
Kidstaff Bot• 05 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
meli5a• 05 января 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Так наче тільки народні депутати мають бронь? Ні, я помиляюся?
Мимо_шла• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Местные тоже имеют

meli5a• 05 января 2024
Фу, Кошовий

Буду 95 квартал дивитися, коли будуть жартувати з окопа на нулі, разом з хлопцями. Ото буде концерт.
Veronika83• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Местные тоже имеют
Не правда. Но если местные депутаты уйдут на фронт, то решения на сессии принимать будет некому
meli5a• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Местные тоже имеют
Як шкода . І навіщо їм стільки. Вони наче щось роблять корисне....🤬
Санька-4b93• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Местные тоже имеют
Ні
Alexandra• 05 января 2024
Дуже хочу, мені здається, що я б отримала задоволення від допомоги людям, а вони б були більш радісними, що до них з повагою та увагою. Але де я, а де сільрада
Мимо_шла• 05 января 2024
Ответ дляСанька-4b93
Ні
Их всех можно забронировать, я думаю все местные советы так и делают
Мимо_шла• 05 января 2024
Ответ дляmeli5a
Для работы они необходимы,они ж тоже за что-то голосуют, принимают какие-то нововведения
Санька-4b93• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Почитайте хотя бы издалека порядок бронирования, в идеале первоисточник. Там очень минимальный перечень должностей в госорганах и на предприятиях критической инфраструктуры.
4мама• 05 января 2024
Ответ дляVeronika83
Можна подумати що вони колись щось адекватне приймають.
Veronika83• 05 января 2024
Ответ для4мама
Не чудите хоть. Кучи решений по конкретному населенному пункту принимаются на сессиях.
Настасенька• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Местные тоже имеют
з чого б це?
наші усі отримали повістки, зараз пошурують на медкомісію, ніякої броні їм міська рада оформити не може, вони там не працевлаштовані, можливо за місцем роботи оформлять, але це не пов´язано зі статусом депутата місцевої ради
Настасенька• 05 января 2024
Ответ дляVeronika83
нічого страшного, введуть військову адміністрацію, це не проблема

marydgayne• 05 января 2024
Ответ дляVeronika83
а если не будут приниматься, то что? Или уже принятых решений недостаточно?
Настасенька• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
місцева рада може бронювати ВИКЛЮЧНО своїх співробітників, з депутатів аж один працівник міської ради - секретар, усі інші не працюють у міській раді, переважно мають якусь роботу
Настасенька• 05 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Ви навіть уявлення не маєте про роботу місцевих рад?
Там в теорії все просто, почитайте
Veronika83• 05 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Ну вы очень далеки... Как городу помогут принятые решения прошлых годов, если не принят например бюджет на 2024?
marydgayne• 05 января 2024
Ответ дляVeronika83
да, далека. согласна. Но не в том количестве нам нужны депутаты, в котором они есть.
Настасенька• 05 января 2024
Ответ дляmarydgayne
це в якому?
в нас, наприклад 26 депутатів, у сусідній громаді 22.
кількість депутатів відповідає нормі на кількість населення громади, там усе чітко.
місцеві депутати зарплату не отримують, які претензії до людей?
треба трошки відходити від совкового невігластва і цікавитися структурою та діяльністю місцевої та державної адміністративної системи, ми - народ, ми - влада, спочатку на вибори не ходимо, а потім жаліємся що щось не так працює
zIrka-• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Ні, їх не бронюють. Вони можуть працювати в інших структурах чи взагалі не працювати.
4мама• 05 января 2024
Ответ дляVeronika83
Угу. Тендер на ремонт фасаду сільради на кількахуйнадцять міліонів наприклад.
Veronika83• 05 января 2024
Ответ дляmarydgayne
Не готова дискутировать по количеству, но учитывая, что часть из них женщины, часть пенсионеры, часть снятые с учета или забронированные по месту работы, часть УЖЕ на фронте, польза для мобилизации от оставшихся будет так себе
lyudai• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Местные тоже имеют
Немає броні для депутатів місцевого рівня.
lyudai• 05 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Ні, не можна. Бронюють працівників. Депутати місцевих рад не є працівниками в сільських/міських/селищних радах.