Грабля• 05 января 2024

А Ви не хочете в сільраді попрацювати?

Відео із ТТ.
Добрий день,хлопці.А що ви тут робите?(вопрос к ТЦК)
Працюємо.
А в нас зараз у сільраді засідання,там сидить багато чоловіків,ви не хочете туди піти попрацювати?Чи лише хватаєте на дорозі простих хлопців?

https://vm.tiktok.com/ZM65TmDUA/
Цей,наприклад,теж не хоче працювати у окопі👇
lyudai• 05 января 2024
Ответ дляНастасенька
це в якому?
в нас, наприклад 26 депутатів, у сусідній громаді 22.
кількість депутатів відповідає нормі на кількість населення громади, там усе чітко.
місцеві депутати зарплату не отримують, які претензії до людей?
треба трошки відходити від совкового невігластва і цікавитися структурою та діяльністю місцевої та державної адміністративної системи, ми - народ, ми - влада, спочатку на вибори не ходимо, а потім жаліємся що щось не так працює
На жаль, більшість людей поняття не має про місцеве самоврядування. Дехто навіть не знає, що саме він і вибрав цих депутатів)

Санька-4b93• 05 января 2024
Ответ дляНастасенька
це в якому?
Та зачем? Это сложно, что то читать, изучать. Проще просто кричать - зрада, все воры и казнокрады. Ну, у каждого свои развлечения
@llesya• 05 января 2024
Ну всі не можуть піти, хтось повинен і в тилу працювати, не розумію таких картинок, самі роздуваєте, замість того щоб єднатися проти ворога, свої на своїх. Ці донатять так що вам і не снилось,
Vlada-Maria• 05 января 2024
Ответ дляНастасенька
нічого страшного, введуть військову адміністрацію, це не проблема
правильно, замість депутатів на безоплатній основі дайош військову аміністрацію дармоїдів з оплатою з держбюджету
і ці люди голосують, вибирають...результат бачимо на власній шкірі
Vlada-Maria• 05 января 2024
Ответ дляVeronika83
Ну вы очень далеки... Как городу помогут принятые решения прошлых годов, если не принят например бюджет на 2024?
зараз напишуть, що військова адміністрація прийме))))
Vlada-Maria• 05 января 2024
Ответ дляmarydgayne
да, далека. согласна. Но не в том количестве нам нужны депутаты, в котором они есть.
місцеві депутати працюють на безоплатній основі і не є штатною одиницею
Vlada-Maria• 05 января 2024
Ответ дляlyudai
Ні, не можна. Бронюють працівників. Депутати місцевих рад не є працівниками в сільських/міських/селищних радах.

LIANA171185• 05 января 2024
Колобок,колобок,я тебе...
От дивлюсь я на це...личко і шлунок бунтує