120-120-120 (не худею)• 05 января 2024
Яка вийде ціна імплантації Київ?
Хтось знає, чому у одній стоматології ціна на імплантацію з установкою 5000 грн, а у іншій 10000-12000 на один і той самий імплант Megagen? Не знаю на яку вартість розраховувати. І за що треба буде оплачувати потім, окрім самого імпланту і коронки? Напишіть, будь ласка, хто ставив за що ще окремо доплачували
Маю сечі• 05 января 2024
У каждого врача свои цены. И за что платить дополнительно- тоже у всех по разному. Нужно узнавать у конкретного доктора
Язикувата Хвеська• 05 января 2024
В кожному окремому випадку просіть порахувати весь комплекс робіт і матеріалів. Іноді лікарі хитрують в цьому плані.
Швидка Настя• 05 января 2024
Ответ дляМаю сечі
Плюсуюсь. Каждый врач знает сам себе цену. Плюс в цену входит аренда, оплата персоналу и много других составляющих.
Без комплексів• 05 января 2024
Сам імплант і робота десь 7000грн.
Потім коронка,десь 7500 +робота до 2000