У мене приблизно 5, вважається нормальним, тому ніяких ліків не дають.
Але моя норма 3,5.
Рятує тільки паста з цикорію.
До речі, розчинний цикорій навпаки, викликає симптоми діабету, можете не вірити, сама в шоці.
А які ще лікарські рослини є такі вами перевірені?
Наперед дякую за відповідь.
Але моя норма 3,5.
Рятує тільки паста з цикорію.
Наперед дякую за відповідь.
Янина Харьков• 05 января 2024
А ви не пробували почати вирішувати проблему з кишківника? Усі проблеми зі здоров´ям починаються саме звідти.
Ответ дляЯнина Харьков
Ну знову відкрили Америку...
Я для вирішення проблем з гастритом, шлунком, поганим засвоєнням вітамінів самостійно і прислухавшись до організму відмовилася від лактози, казеїну і молочного жиру.
Глютену, крохмалю, кислого, солодкого.
Підняла різко імунітет, перемогла карієс, відростила густіше волосся.
А от від стероїдних гормонів, які піднімають у мене цукор, не можу, без них буде дуже погано.
Глютену, крохмалю, кислого, солодкого.
Ответ дляЗлюченька
Так цукор з вуглеводів, а не з молочного
Що лікарі кажуть?
Лікарі кажуть, що оскільки за протоколами мій цукор вважається нормальним, то хрен мені, а не таблетки.
Вони ж за рецептом.
То я з цикорієм...
Знаю інші рослини від цукру, але там протипоказання.
Шукаю тут ще аналогів
Вони ж за рецептом.
То я з цикорієм...
Шукаю тут ще аналогів
Natalifairy• 05 января 2024
Ответ для40ка
Дякую.
Знаю, що є такі рослини, але не думала, що цукор знижують
Збір садіфіт та арфазетин, та інші цукрознижуючі чаї. Відкриваєте таблетки.юа там інструкції є і подивіться склад.