Чи є в когось контакти перевізника з Криму до Польщі наприклад, щоб потім потягом доїхати в потрібне місто України? Може в когось рідня, чи друзі /знайомі їхали.. Потрібно бабусю звідти доставити в Україну. Бажано, щоб це був автобус, а не легкове авто, бо є зайва вага і хворі ноги, тож потрібно трохи простору навколо. Не питайте чого вона там сиділа, бо це важка тема і вже ніяких нервів не вистачає((( Дуже важка людина.
Дякую
Дайте вподобайок• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
Дуже смішно. Бабусі 76 років. Уся рідня в Україні. А бабкою будете свою бабусю називати
Що ж так приспічило? Где вы были 8 лет?
Престидижитатор• 05 января 2024
Там багато перевізників , хай сусіди , знайомі спитають . До Польщі приблизно 4-5 днів , бабуся зможе витримати
Хачапууури• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
А чого в 14 до рідні не переїхала?
Престидижитатор• 05 января 2024
Ответ дляХачапууури
А чого в 14 до рідні не переїхала?
А чого зараз з Маріуполя, Скадовськ не всі виїхали
Відкушу все що стирчить• 05 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Удалено администрацией...
Фу-фу-фу такой быть.
Ответ дляДайте вподобайок
Що ж так приспічило? Где вы были 8 лет?
Ви уважно читали мій пост? Бабуся з важким характером. Вона більшу частину життя прожила в Криму. Там її дім. Їй важко те все кинути не зважаючи на те, що уся сім´я, дочка внуки і правнуки в Україні... така вже вона
Я на хвилинку• 05 января 2024
Я так понимаю, что из Крыма через Херсонскую обл оккупированную, на Эстонию, потом оттуда на Польшу.
Путь долгий, тяжелый и дорогой(
Звоночек• 05 января 2024
Не знала, что так свободно можно приехать. Там разве не заминировано все и бои не идут?
Хачапууури• 05 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
мабуть у них не вся рідня в Україні.....
Престидижитатор• 05 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Путь долгий, тяжелый и дорогой(
Нет в Херсонскую обл. не нужно
Звоночек• 05 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
ну пути разные, понятно что не через Днепр переплывать будут. А через Псков Белорусь и Польша
Так ее с рус паспортом не пустят в Украину потом.
Советничаю тут• 05 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Що ж так приспічило? Где вы были 8 лет?
Звоночек• 05 января 2024
Ответ дляСвята
Обычно у них оба паспорта есть
По пути могут и отобрать, или в трусы засунет?
Карамбулкул• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
Удалено администрацией...
Ответ дляИрина_Б_
вы прочитали комменты, вы уверены что бабушке будет в Украине хорошо? уверена что она не выдержит
Вона точно не витримає в Криму. Бо вона там абсолютно сама. Дай бог їй здоров´я, але якщо помре - то і приїхать ніхто не зможе. Ніхто навіть не дізнається про це.