UPSss• 05 января 2024

Хто нещодавно сам, або знайомі їхали з Криму в Україну

Чи є в когось контакти перевізника з Криму до Польщі наприклад, щоб потім потягом доїхати в потрібне місто України? Може в когось рідня, чи друзі /знайомі їхали.. Потрібно бабусю звідти доставити в Україну. Бажано, щоб це був автобус, а не легкове авто, бо є зайва вага і хворі ноги, тож потрібно трохи простору навколо. Не питайте чого вона там сиділа, бо це важка тема і вже ніяких нервів не вистачає((( Дуже важка людина.
Дякую
Дайте вподобайок• 05 января 2024
Удалено администрацией...
к.Буланова• 05 января 2024
Helping to leave - помогают украинцам вернуться на Родину
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Удалено администрацией...
Дуже смішно. Бабусі 76 років. Уся рідня в Україні. А бабкою будете свою бабусю називати
Ирина_Б_• 05 января 2024
есть перевосчики которые перевозят лежачих людей, наберите -Проезд без посредников https://t.me/Proezd2023 ….и вообще телеге очень много групп. Наберите Южный трансфер, Панда, Южный ветер, у бабушки российский паспорт, если да то нужен и российский загран
Дайте вподобайок• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
Що ж так приспічило? Где вы были 8 лет?
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Дуже вам дякую
Престидижитатор• 05 января 2024
Там багато перевізників , хай сусіди , знайомі спитають . До Польщі приблизно 4-5 днів , бабуся зможе витримати
Хачапууури• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
А чого в 14 до рідні не переїхала?
Престидижитатор• 05 января 2024
Ответ дляХачапууури
А чого в 14 до рідні не переїхала?
А чого зараз з Маріуполя, Скадовськ не всі виїхали
Відкушу все що стирчить• 05 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Удалено администрацией...
Фу-фу-фу такой быть.
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Що ж так приспічило? Где вы были 8 лет?
Ви уважно читали мій пост? Бабуся з важким характером. Вона більшу частину життя прожила в Криму. Там її дім. Їй важко те все кинути не зважаючи на те, що уся сім´я, дочка внуки і правнуки в Україні... така вже вона
Я на хвилинку• 05 января 2024
Я так понимаю, что из Крыма через Херсонскую обл оккупированную, на Эстонию, потом оттуда на Польшу.
Путь долгий, тяжелый и дорогой(
Звоночек• 05 января 2024
Не знала, что так свободно можно приехать. Там разве не заминировано все и бои не идут?
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляЗвоночек
где? в Крыму?
Хачапууури• 05 января 2024
Ответ дляПрестидижитатор
мабуть у них не вся рідня в Україні.....
Престидижитатор• 05 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Путь долгий, тяжелый и дорогой(
Нет в Херсонскую обл. не нужно
Звоночек• 05 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
где? в Крыму?
Из Крыма в Украину. По пути
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляЗвоночек
Из Крыма в Украину. По пути
ну пути разные, понятно что не через Днепр переплывать будут. А через Псков Белорусь и Польша
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Путь долгий, тяжелый и дорогой(
нет, можно через Белорусь и Польша , там 2 дня и все
Звоночек• 05 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Так ее с рус паспортом не пустят в Украину потом.
Советничаю тут• 05 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Що ж так приспічило? Где вы были 8 лет?
Свята• 05 января 2024
Ответ дляЗвоночек
Обычно у них оба паспорта есть
Звоночек• 05 января 2024
Ответ дляСвята
Обычно у них оба паспорта есть
По пути могут и отобрать, или в трусы засунет?
Карамбулкул• 05 января 2024
А що, припекло від ЗСУ?
Нехай сидить там тепер .
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляЗвоночек
ну у нее и украинский есть, выедет по российскому в Польшу,Украину заедет по украинскому
Карамбулкул• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
Удалено администрацией...
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляЗвоночек
у вас странная информация😂, ездят туды-сюды уже 10 лет и никто ни у кого ничего не забрал и даже не изнасиловал
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
Дуже вам дякую
вы прочитали комменты, вы уверены что бабушке будет в Украине хорошо? уверена что она не выдержит
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
Удалено администрацией...
От я дивуюсь як люди легко звинувачують і вирішують хто і де повинен сидіти, не знаючи усіх обставин. Дай бог, щоб ви з таким не зіткнулись
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Вона точно не витримає в Криму. Бо вона там абсолютно сама. Дай бог їй здоров´я, але якщо помре - то і приїхать ніхто не зможе. Ніхто навіть не дізнається про це.