Вельшановна• 05 января 2024
Фонд.гар.вкл.фіз.осіб дуже смачні зарплати в деклараціях, як туди влаштуватись?)
Я думала що в Нафтогазі гарні зарплати, а тут взагалі крутяк. Хто там працює, чи важко працювати?
Фоточки нема• 05 января 2024
Мониторьте вакансии.
Пы.сы. много лет проработала в НАКе, пришла просто с улицы.
Нашли в капусте• 05 января 2024
А я не вірю в те, що можна щ вулиці
Подавала якось резюме на незначну зп на держ службу, було смішно дивитися як мене зливали на співбесіді. Конкурс був під когось конкретного
Вельшановна
• 05 января 2024
Я здивувалась такій зарплаті, навіть не думала що в держ. установі можуть бути такі зарплати. Наче і посада звичайна
Вельшановна
• 05 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
А я не вірю в те, що можна щ вулиці
Колись мені мама пропонувала через знайомого в податкову на роботу, вакансія була за гроші у конверті
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляВельшановна
Моя подруга у мін´юсті зам начальника відділу, більше мільйона на рік
Нашли в капусте• 05 января 2024
Ответ дляВельшановна
Я раніше таке засуджувала, а зараз би погодилась віддати піврічну зп за нормальну посаду і нормальну зарплату
Печальки.нет• 05 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
А я не вірю в те, що можна щ вулиці
На держ службу навіть в задрипаному селі конкурс під когось
Кто крайний?• 05 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Как устроилась? Не с улицы же зашла? Молодец ваша подруга
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляКто крайний?
Она начала с самых низов, ещё будучи студенткой. И действительно пришла с улицы.
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Я выше писала про НАК, пришла с улицы на должность инженера по газовым установкам.
Прошла 2 собеседования, тестовые задания и все.
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Вакансии у свободном доступе.соответствуете- пробуйте
Печальки.нет• 05 января 2024
Ответ дляФоточки нема
На інженерну посаду можливо, ну ще там на бурові станції напоиклад, а от на зам начальника відділу в мінюсті, ні.
Я якщо що сама інженер. Працюю на іноземну компанію і навіть бажання ніколи не було йти в державну після того як сестра проходила всі круги пекла цих фейкових співбесід і тестів.
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Она начинала снизу,и доросла до начальника.
А вы попробуйте, вы же ничего не теряете.
Вельшановна
• 05 января 2024
В НАКе дуже роздутий штат, і багато своїх синків, родичів які вигулюють вбрання
Печальки.нет• 05 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Я не буду пробувати, бо знаю розумних і талановитих людей, які пробували, але на їх місце брали всяке лайно по блату.
Тому у нас і держава така.
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Тому у нас і держава така.
Понятно, сам не пробовал, но сестра двоюродной тети утверждает...
Виправлялочка• 05 января 2024
Ответ дляНашли в капусте
А я не вірю в те, що можна щ вулиці
Я працювала на державній службі, прийшла з вулиці. З часом займала керівні посади. І таких як я там було багато
Вельшановна
• 05 января 2024
+ НАКа що є кол.дог., є премії, до дня газовика видали по окладу+ 13зарплата+ інші плюшки
Вельшановна
• 05 января 2024
Ответ дляВиправлялочка
Так було раніше, зараз це більше рідкість
Виправлялочка• 05 января 2024
Ответ дляВельшановна
Можливо)
Мене вже зїли
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляВельшановна
И женский день, и на оздоровление
Печальки.нет• 05 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Так не пробувала, бо маю сімейний досвід пробування.
У мене без блату і хабарів більше чим заробляють ці недоумки з мої податків.
При цій зп вони ще і обкрадвють цю державу
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляПечальки.нет
Конечно, вы наверняка в курсе.от той же сестры троюродной тети
Русланка з гілки• 05 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Меня в прошлом году приглашала знакомая в Нафтогаз бухгалтером, так не такие там и большие зп, всего 30000. Ну с плюшками согласна, у них медстраховка достойная, а не самая простая как у меня
Фоточки нема• 05 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Да, оклады обычные, а вот надбавки и соц пакет- прекрасные
Русланка з гілки• 06 января 2024
Ответ дляФоточки нема
Мне предлагали 30 тыс на руки это уже и оклад и премия, наверное зависит от должности, рядовым бухгалтерам практически везде платят мало