Папина дочка• 05 января 2024
Ось такі нігті… як шкіру зробити гарною?
Соромно покривати бо шкіра все одно неохайна біля нігтів(((
Анютины ласки• 06 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Не знаю, це не нормально? Завжди такі були
Та нормальний колір. Варіант норми
Зайченя• 06 января 2024
Нічого кримінального тут не бачу. Дуже гарна форма пластини. Кутикула тут стелеться, з такою дуже обережно треба. Шкіра суха і тоненька. Я так розумію, що ви хочете самостійно займатись манікюром? Бо майстер це зробить граючись.
Якщо самостійно, то що з приладів ви маєте вдома? Таку кутикулу просто довбати, намагаючись підняти апельсиновою паличкою не вийде. Бо зазвичай на таких руках дуже м´яка і ніжна росткова зона, її легко пошкодити. Там вже на одному нігті є дефект пластини, думаю, що від дій з кутикулою.
З того, що можна зробити самостійно. Притрусити пальці дитячою присипкою (можна крохмалем), втерти трошки присипку в шкіру, щоб ще підсушити, взяти м´яку пилочку (180 і більше грит) або баф і пройтись по всіх боковухах. Ви зчистите/підшліфуєте оте лахміття, що вас нервує. Кутикулу не чіпати. На ніч жирний крем і в рукавичку (в ідеалі). Зранку ще раз пройтись пилкою. В принципі, саме така дія у шліфуючої насадки фрезерна. З кутикулою можна дуже обережно спробувати щось робити після гарної ванни. Коли шкіра ну дуже розпарена. Але не забувайте, що разом зі шкірою розпарений і ніготь, він став ще м´якшим, тож з ним треба ще обережніше. Апельсиновою паличкою горизонтальними рухами, саме по нігтю, а не під кутом довбати. Кладете паличку горизонтально на ніготь і робите упор саме в кутикулу, в жодному разі не в ніготь. І пробуєте потрошку здвигати, відділяти. У вашому випадку починати треба не з центру кутикули до бокових пазух, а навпаки. Це важливо! Бо саме боковухи менш прирощені і ви зможете туди трошки підлізти, зробити карманчик, так вам буде легше просуватись до центру. Потім відрізати без фанатизму. Всі засоби для кутикули у випадку з прирощеною майже не працюють.
Папина дочка
• 06 января 2024
Ответ дляЗайченя
Велике вам дякую за відповідь!