Та прям багіня• 05 января 2024
Вам подобаються такі жіночні речі?
Не обижаюсь• 05 января 2024
Мала 9-річна декілька подібних іноді в школу носить. Не тільки блузи, ще є світшот такого типу
Эт вернячОк• 05 января 2024
Подобаються, але коли купую щось таке, то не використовую, бо не підходить під інші речі.
Чорт і Шо• 06 января 2024
Все дитинство мама купувала мені речі в такому стилі. Теж думала, що це дуже жіночно. Тепер в мене алергія на них.
Tasya-Natusya• 06 января 2024
Ні, в мене є бюст, мені і вишиванка не пасує, скільки не приміряла я як баба на чайник) хоче якщо убіграти у стилі 70-х чи bohemian style, то буде симпатично, але це не моє
Та прям багіня
• 06 января 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Вишиванка всім пасує.
Зам. зав. Анонима• 06 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Думаю брати чи не брати
Під джинси гарно буде?
Гарно. Люблю таке, якщо пасує. Ніжно виглядає. На мені- погано, туди потріьбні груди не великі.
Зам. зав. Анонима• 06 января 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ні, навіть на моделі виглядає убого. Можливо, комусь пасує, але точно не мені
Убого - це писати про всіх і все категорично. Бо є люди яким пасує спортивний одяг, або бохо, або кєжуал, або підкреслено жіночне, або ще будь який стиль, або вміти змішувати все до купи, зі смаком.
ПешитеБесАшипок• 06 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не бачила, щоб такісь речі на жінка виглядали класно і стильно. Така блуза з репертуару першого дзвінка пасує тільки дітям
Зам. зав. Анонима• 06 января 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 06 января 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...