Зяблик протестант• 06 января 2024

питання про спортзал і схуднення

Дівчата пишуть що приходять у спортзал просто ходити на доріжці чи велосипед цілу годину?
Це допоможе схуднути, якщо більше ніяких вправ не робити?
Початкова вага більше 80 кг при низькому зрості, робити вправи важко
Ні грама• 06 января 2024
Худеют от питания. Но дорожка не повредит

Ждушечка• 06 января 2024
Лімфодренажний массаж, вправи. Але на це треба багато часу, результати перші аж через 3 місяці, при відповідному харчуванні
Герцогиня• 06 января 2024
Звичайно важко робити вправи. Головне не шкодувати себе. Я як на велосипеді каталась по 3 години, то до туалету дійти не могла, ноги не слухались.
Стартувала з 90 кг
Кіна не буде• 06 января 2024
Главное похудение - не ждать.
Если жрать, то час хотьбы до попы.
Я вся ваша• 06 января 2024
Можна і без спортзалу, а просто так само ходити по парку годину. Результат той самий
автор Зяблик протестант • 06 января 2024
Ответ дляЯ вся ваша
По парку холодно і темно
Love_Love_Love_• 06 января 2024
Худнуть на кухні, в залі роблять форму
Харчування я відкорегувала, схудла майже на 20 кг, а потім вага зупинилася і ніяк, тому треба щось робити
Герцогиня• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
По парку холодно і темно
Я ходжу по вулицях головних. Важливо 15 тис кроків і не жерти після цього.
Просто ходжу з одного кінця міста до другого.

Ответ дляГерцогиня
Я живу в такому місті що ти його кругом обійди 1,5 км буде
Плакулька• 06 января 2024
Да, беговая дорожка єто кардионагрузка, от которой вес снижается и тело в общем подтягивается. Вам именно с єтого и надо начинать. Все силовые тренажеры уже после, когда лишний вес сброшен и нужно подкачать конкретные мышцы. Но обязательно нужно корректировать питание. Если вы будете ходить в зал и при этом никак не поменяете свое питание, будете продолжать есть высококалорийную пищу, то эффекта не будет. Должен быть тандем - правильное питание плюс спортзал.
Папина дочка• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
По парку холодно і темно
Ходите днём в гору.
Папина дочка• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Подождать
ОливьЕЖечка• 06 января 2024
Ходіть на доріжку щодня 1 год. Шв 6км/год.
Якщо є змога додайте масаж чи басейн. Все вийде.
Ще чітміл зробіть
Красавица писяная• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Скільки вже не знижується?
Ответ дляПапина дочка
Ходите днём в гору.
вдень я працюю, з 8 до 17:00, а іноді до 21, частіше до 19
Ответ дляКрасавица писяная
Скільки вже не знижується?
та мабуть з липня, коливається +-2кг
Лепетун• 06 января 2024
Найбільш енергозатратні вправи це присідання, станова тяга і випади
Час на велосипеді це адське кардіо після якого у вас прокинеться дикий жор
Та і ніхто не витримає годину на велосипеді
Ви мені звісно не повірите і будете шукати варіанти легкіші доя себе, але найідеальніший комбінування це силові вправи і дефіцит калорій в 10-15 %
Ответ дляЛепетун
Чого? Я можу 30 хвилин на 4-6, для мене це цілком комфортно, але ходити мабуть краще, так більше м´язів задіяно

Фрикаделька• 06 января 2024
если вы в жизни не нахаживаете 10 тыс шагов в день, то ходите их на дорожке, разницы нет, только надо ходить не раз в неделю а каждый день. ну и естественно менять питание.
Герцогиня• 06 января 2024
Я наприклад, якщо знаю, що проведу дома цілий день і рухатись не буду то їм помінімуму, навіть 1000 Кл не буде. Якщо насичений день то більше, але дефіцит всеодно має бути
А ще запитаю, може хто знає, я коли на доріжці йду, потім в мене запаморочення, це можна якось виправити?
Темп обираю десь 3-4, до 5,5. Воду п´ю
Мішечок щастя• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Темп обираю десь 3-4, до 5,5. Воду п´ю
Вам потрібен тренер для розуміння елементарних засад зниження ваги
Папина дочка• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Тогда у вас должно хватать двигательной активности. Зачем вам ещё?
Вовремя ложитесь спать - в идеале в 22.
Делайте медовый массаж, соблюдайте питьевой режим
Видимо, у вас сейчас плато и со временем вес снова пойдёт вниз.
Ответ дляПапина дочка
Вовремя ложитесь спать - в идеале в 22.
Я працюю за комп´ютером, на роботу метрів 300 йти, тому побутова активність схиляється до 0
Папина дочка• 06 января 2024
У вас сейчас 60 кг? Это уже приемлемый вес. А какой рост?
Возможно, вам пришла пора откорректировать питание.
Ответ дляПапина дочка
Ні, в мене зараз більше 80кг, харчуванням я 17 кг позбулася, ну насправді більше, просто трохи повернулося назад, і тепер вага зупинилася і стоїть
Папина дочка• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Купите степ-платформу и можно будет заниматься дома. Я ходила в зал заниматься, сейчас тоже хочу купить домой
Папина дочка• 06 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Попробуй уменьшить калораж. В идеале, перейти на чистое питание, исключив всё лишнее.
Ответ дляПапина дочка
В мене немає нічого зайвого