Кидстаффовка• 06 января 2024

Дитина емоційно прив´язана до пустушки. Як бути?

Донці 2.8 уже зіпсувався прикус, верхні зуби пішли до гори. Не так що зовсім вверх, але помітно. Що ми тільки не робили, але вона і години не може без неї, крик, плач, ходить шукає.
So_so• 06 января 2024
На то Вы и родитель (взрослый), чтобы принимать решения не облегчающие Вам жизнь, а для пользы ребенка.

Киця-бриця• 06 января 2024
Заберите и выкиньте, чтоб вообще дома не было. Отвлекайте и занимайте ребенка.
Яжемать Мне можно• 06 января 2024
Вчора була тема, там може щось дієве радили.
Кракадэ• 06 января 2024
Вибачаюсь, але 🤦🤦🤦.
Зуби - то дуже дорога цінність.
короткопамятна• 06 января 2024
Селедкой намажьте, чтобы воняла. Ребенка отвернет и не вредно.
Весела бджілка• 06 января 2024
Ответ длякороткопамятна
Заклейте себе рот пластырем с красным перцем
Я_з_Франека• 06 января 2024
Дивують такі теми. Так, авторе,відвикання буде болісним і тривати може до двох тижнів з істериками, поганим нічним сном , слізьми, нервами. Але по іншому ніяк, раніше треба було забирати. Магічної таблетки не існує.

Тумба-юмба• 06 января 2024
Я була в одному ботанічному саду, де на дереві висять купа пустушек, на деяких імена діток і вік (там і 2, і 3, і більше рочків). Це типу ритуалу для дитинки - віднести пустушку до дерева.
Може, щось таке придумати, щоб дитина сама осознанно віддала пустушку.
неДоЖиру• 06 января 2024
Пока дочь гуляла, отрезала половину. Сказали, что сося заболела... Лежала на видном месте ’больная’. Повздыхала день, покрутилась возле неё, а потом уже и не просила. Тоже почти в три года отучили.
dahashutka19• 06 января 2024
Потрібно перетерпіти крики ітд. Можна зацікавити іграшкою і сказати, що ви її купити, але потрібно пустушку викинути
Хома з пастою• 06 января 2024
Навіщо до такого віку дотримали? Треба було набагато раніше. Я після року забирала. Коли дитина вже далеко не груднічок, багато хто гарно розмовляє в такому віці, і пустушка постійно - особисто в мене таке викликає неприємні відчуття, навіть відразу.
Ms. Любмая жена• 06 января 2024
Ответ дляdahashutka19
А зачем мучать ребёнка- уже дали, пусть сосет пока не надоест. Зачем забирать соску ? Это мания какая-то у всех напрячь ребёнка?
Прикус портится от отсутсвие гв а не от соски.