Я только за!• 06 января 2024
Авто парфюм Rituals
Дівчата, хто користується автопарфюмом Rituals Самурай, варто воно своєї ціни? Запах гарний , тримається довго ? Хочу в авто , щоб був класний запах парфумів))
Я только за!
• 06 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Да, ненавязчивый, прекрасный запах
Именно Самурай? А какие вы еще покупали этой фирмы ?
Приму в дар• 06 января 2024
Я вот купила себе такую Vanilla, запах не плохой, но я не в восторге прям. За такие деньги он мне не нравится.
Помню, раньше покупала в магазине miniso, вот те очень нравились
Мамин тріль• 06 января 2024
Ответ дляЯ только за!
Только этот у меня, другие именно за авто не знаю
Кнопкотиць• 06 января 2024
Був з jing, sakura і зараз із приватної колекції, не пам’ятаю точно назви. Мені подобаються набагато більше всяких вонючок з заправки, тримаються десь місяць. Як на мене, вартують своїх грошей.