Злива інформації• 06 января 2024
Шахрайство?
Добрий день, дівчатка. Прийшла така СМС (на скріні). Замовлення я робила, але переживаю, чи це не якесь шахрайство. Можливо хтось вже з таким стикався
Злива інформації
• 06 января 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Не переходить ні в якому разі.
Це шахраї 🤬🤬
Дякую!
Пушка заряджена• 06 января 2024
Шахраї!
Повідомлення від Укрпошти приходять саме від Укрпошти,а не з номера 095...
Дізнайтеся на гарячій лінії Укрпошти,де посилка
Злива інформації
• 06 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Шахраї!
Дякую
Пушка заряджена• 06 января 2024
Ответ дляРаспутница
Це 100% шахрайство, а те, що ви щось замовляли - просто впівпадіння
Зараз кожен щось та замовляє укрпоштою.
Распутница• 06 января 2024
Ответ дляПушка заряджена
Зараз кожен щось та замовляє укрпоштою.
На те й розрахунок
Мудробаба• 06 января 2024
Вчера мужу такая смс пришла, он ввёл адрес почтового отделения и уже начал вводить данные карты..слава богу заподозрил что то и остановился.
А развод, надо сказать, хороший..11 грн никому не жалко доплатить, сумма условная(
Бойцовская• 06 января 2024
Это мошенники. Мне тоже приходило смс, но я знаю, что посылку не жду сейчас и уточнила на укрпоште. Они даже название другое применяют. И на укрпоште в смс приходит треккинговый номер посылки для отслеживания.
Я не в теме• 06 января 2024
Звичайно шахраї.
Мене повеселило, коли така байда прийшла на робочий телефон, який, відповідно, ніде не фігурував у посилках)))