Раздражевская• 06 января 2024

Чи удочеряють старших дітей від 11 років

В кого є такі приклади?
Вот Она Я• 06 января 2024
10 років тому знайомі удочерили дівчину 12 років.

Зашла на 5минут• 06 января 2024
Звичайно.Працювала в дитбудинку багато років.Часто буває,що у старших є молодші брат чи сестра,тоді перевагу віддають тим усиновителям,які згодні взяти обох дітей.
Нічна ненажера• 06 января 2024
да
у меня знакомая удочерила трех девочек - 4-6-10 лет или что-то около того, не помню точно
та же могилевская - старшей девочке тоже ыбо 10 лет или около того
автор Раздражевская • 06 января 2024
Дякую всім
Khmelnichanka• 06 января 2024
Звісно, так.
ГоловнаЯ• 06 января 2024
А куди можна звернутися, щоб знайти діток, чиї батьки загинули від воєнних дій?
Весёлая морковка• 06 января 2024
Ответ дляВот Она Я
А чи були молодші рідні діти в цій родині?
Цікавить чи не буде ображати молодших дітей. Звісно, діти різні, але це вже сформовані особистості..

Весёлая морковка• 06 января 2024
Я бачу, що дітей старшого віку дуже багато і хотілось подарувати такій дитині родинне тепло, але не знаю як буде з взаємодією з молодшими, якщо вони рідні
годовасик• 06 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А зачем вам именно такие? Обычно у них родственники есть. Если хотите усыновить ребенка - не обязательно искать малыша именно с такой трагической судьбой. А то как с котиками получается. Когда была разрушена дамба, зооволонтеры жаловались, что люди хотят именно ’спасенного котика из Херсона’, хотя очень много животных из других регионов не меньше нуждаются в доме. Мне кажется, такие люди не акт милосердия хотят совершить, а собой потом любоваться: вот я какой, спаситель.
ГоловнаЯ• 06 января 2024
Ответ длягодовасик
Так є більше шансів не натрапити на дітей з поганою спадковістю.
Чебураха з перцем• 06 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
таких деток скорее всего родные забирают
Khmelnichanka• 06 января 2024
Авторе, якщо Вас цікавить реальний досвід і підводні камені, то запитайте у ФБ - групі Чат прийомних батьків.
Вот Она Я• 06 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Удочерила бездітна пара одну дівчину. Дівчина була досить тиха, трохи почудила, коли поїхала отримувати вищу освіту в інше місто і лишилася без нагляду, але потім в 22 роки вийшла заміж, живе з чоловіком без дітей. Наскільки я зрозуміла, ту освіту так і не отримала. З батьками спілкується, але не дуже тісно.
Електрохарчування• 06 января 2024
Знаю випадок, де удочерили дівчину, їй було вже років 15-16
Моторошні троянди• 06 января 2024
Могилевская двоих старшую 10, и меньшую 2
годовасик• 06 января 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Но они не нулевые. И вообще у многих плохая наследственность, просто не все растут в детдомах.
Весёлая морковка• 06 января 2024
Ответ дляВот Она Я
Дякую!