Просериарила молодость• 06 января 2024
Чи важко вчитись водінню на механіці?
І ще питання. Що б ви обрали, якщо ще не знаєте, на якому авто будете їздити?
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляНеначасі
не важко, хоча для багатьох це прям вища математика. Є конкретний алгоритм дій і все. Щодо того, як за всім слідкувати - це практика і все. Краще на механіці вчитися, потім можете і на автомат пересісти, якщо навпаки, то буде дуже важко
У мене постійно змінюється думка щодо коробки передач... Можливо, страшно, поки не спробуєш.
как тебе такое илон маск• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Звичайна, але не дуже уважна. Взагалі вважала, що водіння не для мене і я ніколи не піду вчитись. Але...
Більше схиляюсь до АКПП, але та механіка не йде мені з голови. Таке відчуття, ніби вчилась і не довчилась.
Автор, лише автомат. Я перейшла на автомат після 40 годин навчання на мкпп. Шкодую лише про витрачений час та кошти (хотіла універсальне посвідчення). На механіці принцип роботи розуміла і виходило непогано, але складати іспит самостійно було принциповим рішенням. І після маршрутів на Усенка я не хотіла знову добирати ті години, щоб впевнено йти на іспит. Перейшла на автомат і все. Не робіть моїх помилок, будь ласка!
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Ага, без )) подруга в другой автошколе сначала неделю ползала по тамошнему автодрому за школой.
А меня вот так.. как из лодки в воду, что б сразу поплыла. Ох я и испугалась на том кругу ) я потом инструктора спрашивала - Вы всех так в первый раз на дорогу выводите сходу? Сказал что не всех. С некоторыми за город выезжает и там катается, или договаривается с другой автошколой где есть тренировочная площадка. Типа «я по человеку смотрю. Вот ты села, команды четко выполняешь, в педалях не запуталась с ходу. Можно ехать» )
Но я и ездила с ним до того момента, пока сама не поняла «я готова сдавать экзамен». Там де сколько то часов езды школьные (не помню уже сколько) и + взяла с ним же индивидуальные занятия. По итогу у меня вышло больше 30 выездов (каждый по 1,5 часа). И в день экзамена он меня еще раз провел по экзаменационной трассе.
Відразу бойове хрещення) Дійсно, по людині видно її здібності. 40 годин практики в школі.
Ответ длякак тебе такое илон маск
Ну если вам механика оказалась не по силам, то это не значит, что у всех такая же ситуация
Неначасі• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
можу вам рекомендувати знайти на сайті Кабанчик (якщо там є ваше місто) приватного інструктора на механіці, все пояснити, що хочете спробувати і не можете вирішити на чому навчатись і поїздити, от тоді побачите чи важко вам
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Якби я відкатала 40 годин на механіці, то далі для мене вже була б справа принципу довести все до кінця.
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляНеначасі
Дякую за пораду!
Ответ дляПросериарила молодость
Де плануєте складати іспит? Бо водіння в області і в Києві - різниця колосальна. Я хотіла йти на іспит лише коли була впевнена в собі. На механіці це було б вдвічі довше, а це все час.
Кишмишная Мая• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Мне кажется у меня меньше школьных часов было.. но может там опять что то изменилось за этот год )
Но по сути - катайтесь пока не почувствуете что готовы ) обзор и все остальное - приходит со временем. Я первые выезды тоже мало что успевала заметить и осознать. А со временем поняла что уже не только светофоры издалека взглядом нахожу, а и пешеходы появились в поле зрения )))
Инструктор часто напоминал «треба дивитись не тільки вперед, а і в усі боки. А через війну ще й на небо встигати глянути»
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Не Київ, область.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Дякую за пораду!
Якщо треба інструктор, то шукайте через групу) там топи
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Від інструктора багато що залежить, різні є.
Ответ дляdulenok
Я їхала на механіці, інструктор казав, що всьому, чого він вмів він навчив, відправляв на іспит. Але для мене питання скласти самостійно було дуже принциповим і на іспит я хотіла йти впевненою в собі, бо знала, що після іспиту сяду одразу і поїду на власній автівці у місті з шаленим трафіком (Київ). Я не хотіла вчитися потім і ризикувати своєю безпекою на дорозі, як робить велика кількість (30-40 годин і йдуть на іспит, але потім зовсім не готові до їзди в місті). Навчитися керувати автівкою - не означає безпечно їздити.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Так і головне не боятися змінювати
Я катала багато годин, бо хотіла точно вміьт все
Особливо паркування, на нього найбільше занять йде) я дуже сильно його вчила, для себе
Я з різними пробувала
Ответ дляПросериарила молодость
Не Київ, область.
Тоді геть інша справа.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Це ви обрали поганого інструктора)
Дійсно мімум 40 годин, але я знаю ті хто на усенко складає без б і їздить
А там одні з найскладніших маршрутів України
Ви є в хабарях ?
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Можна було б іншим інструктором повчитися, якщо у вас виходило добре. Шкода, що права обмежені, а по суті їздити ви вмієте.
Ответ дляБез QR коду
Це ви обрали поганого інструктора)
Ви є в хабарях ?
Звісно, чудова група. Школа Романа була.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Теж хотіла до нього йти.
Після 40 годин не можна було ще брати заняття з іншими інструкторамиа їх школі? Чи чому ви не обрали іншого інструктора та не продовжили? Ваші дані уже були в системі після 40 годин навчання і так.
Бо я катала, стільки, скільки треба , вийшло 80+ годин )
Ответ дляБез QR коду
Теж хотіла до нього йти.
Коли я порівняла, не хотіла навіть повертатися за мкпп. Лише автомат, так як знала, що і своя автомат. Автомат для мене набагато комфортніше і безпечніше, вся увага була прикута лише на дорогу, знаки. Зараз ні про що не шкодую.
Шалена красуня• 06 января 2024
Не сложно совершенно, но, конечно, на автомате проще. Просто потому, что не приходится ещё и о передачах думать. На начальном этапе это ощутимо. Потом-то переключение передач становится автоматическим действием, но до этого ещё дожить надо)
Я училась на механике. В семье две машины, у мужа автомат, а у меня - нет, осознанный выбор. Но я крайне редко бываю в таких пробках, чтобы об этом пожалеть.
Если бы в нынешних правах не было отметки и не война, я бы советовала на автомате учиться и сдавать. А потом уже, если понадобится, то и взять пару уроков на механике. Но сейчас хз, что водить придётся...
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А, ну блін) після 40 годин на механіці ясно що автомат ізі)
Жаль, що не закінчили механіку (
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Так, це обмеження в правах й змушує задуматись. Мабуть, спробую МКПП, а якщо не вийде, то буду вчитись на АКПП. Хоча б не буду шкодувати, що навіть не спробувала.
Шалена красуня• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Мне тоже кажется, что это оптимальный вариант. Удачи вам в любом случае.
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляШалена красуня
Дякую!
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Тільки не одне заняття, а більше) 5-6
Бо я тільки усвідомлено почала кайфувати після 20+ )
Просериарила молодость
• 06 января 2024
Ответ дляБез QR коду
Тільки не одне заняття, а більше) 5-6
Тоді вже і вибирати не прийдеться)
Ответ дляБез QR коду
Теж хотіла до нього йти.
О, ні. У мене на руках мала дитина була і це інший берег міста, тому навіть ті 40 годин мене вже так почали напружувати, що я хотіла швидше, але впевнено і самостійно йти на складання іспиту.
Без QR коду• 06 января 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А) я просто з лівого на перемоги здавала)
Все буде Україна• 06 января 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А на автоматі їздите?
Даже не пробовала. В семье одна машина и она механика.